Рушник замість анальгіну

Від головного болю можна позбутися за допомогою рушника! Звичайного, який легко скрутити в не надто щільний джгут. Своєї «чарівної» сили рушник набуває в момент закручування по спіралі, тож працювати рушником теж доведеться за допомогою спіральних рухів.

Рушник замість анальгіну

Спіральна форма і спіральні рухи відіграють чималу роль. Спіраль нагадує вушна раковина і кишківник, у спіральку згорнутий людський ембріон, молекула ДНК. Спірально розташовані пелюстки троянди і голки кактуса. А яку позу приймають наші домашні улюбленці, лягаючи спати? Носик на лапки, а зверху – хвостик. Чим не спіраль?

По спіралі вода збігає у вузький отвір, підкоряючись вихровим законам, незалежно від того, чи вона тече в бурхливій річці чи у стічний отвір у ванній. Приклади можна наводити безкінечно… Справа в тому, що форму гігантської спіралі має Всесвіт. Можливо, саме тому по спіралі рухаються потоки енергії в людському тілі.

Масаж рушником можна робити самостійно або за допомогою когось із близьких, знайомих. Ідеальний варіант – вафельний рушник розміром 30 х 50 см. Підійде і шалик, шарф.

Скручений джгутом рушник візьміть в обидві руки, злегка натягніть і притисніть до потилиці. Ритмічними рухами, наче підкручуючи, пересувайте рушник із боку в бік, поступово зміщуючи джгут від потилиці вниз – по шиї і до плечей. Ось і вся премудрість!

Головне, щоб рушник притискався до тіла. Повторювати вправу потрібно 4 або 8 разів – залежно від вашого самопочуття.

Михайло Петрик

«Уют» №37-9.09.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *