Руслана Писанка: «Я більше не хочу товстіти»

Руслана Писанка
Популярна телеведуча й актриса Руслана Писанка розповіла про те, як її життя змінилося після проекту «Зважені та щасливі», чим вона зараз займається, про улюблену Флешку і свої мрії.

– Руслано, ви чудово виглядаєте! Розкажіть, як ваше життя змінилося після участі в шоу «Зважені та щасливі», де ви втратили 42 кілограми, а ваш чоловік – 40?
– Усі зміни я не зможу описати, але скажу перше, що спало на думку. Раніше думка про те, що потрібно підніматися по сходинках, мене дуже лякала. Зараз же я про це навіть не думаю! Ходжу по східцях, як по рівній поверхні. Наше життя складається з дрібниць, і ми його проводимо на ногах. Коли ногам легко, то й усе інше робиться з легкістю. У мене з’явилося більше фізичних можливостей. Я можу довго гуляти, ходити.

– Ви до сих пір багато чого собі не дозволяєте?
– Відразу після закінчення проекту дуже тягнуло на солоденьке, тому всі кафе з випічкою ми обходимо стороною. Усі розуміють, що скидати вагу важко. Але утримувати її – не менше складно! Якщо даєш послаблення, то за це потрібно буде розплачуватися.

– Кажуть, якщо чоловік (жінка) вирішив зайнятися фігурою, то робить це через протилежну стать. У вашому випадку це було так?
– Напевно, у якійсь мірі так. Коли жінка заміжня, вона, безумовно, хоче подобатися своєму чоловікові. І не тому, що він любить її такою, яка вона є, ні! Чоловіка все одно повинна хвилювати жіноча фігура, скільки б років вони не були в шлюбі. А якщо жінка, як кулька, і не видно, де у неї подробиці, то чоловік не особливо буде радий. Я худла і для себе, для свого здоров’я, і для чоловіка. Ігор зробив мені в мільйони разів більше компліментів після проекту, ніж за всі роки до проекту.

Руслана Писанка
Руслана Писанка з чоловіком на проекті “Зважені та щасливі”

– А хто був головним ініціатором брати участь – ви чи чоловік?
– Головним ініціатором нашого перетворення був мій чоловік. Я можу довго думати, говорити: «Потрібно схуднути». А мій Ігор – людина, яка в одну секунду приймає рішення. Коли я почала сумніватися, а чи йти мені в проект, Ігор сказав, що у нас є зайва вага, яку потрібно прибрати, що далі буде гірше, почнуться незворотні процеси. Коли ми були на проекті, я перед собою ставила завдання прибрати вагу настільки, щоб усе одно залишитися у своєму образі, тобто з невеликими, але формами, за якими мене всі впізнають. Адже погодьтеся, якби я схудла до 65 кг, мене б ніхто точно не впізнав. Навіть моя мама (сміється). Головне, Ігор був поруч, і я щаслива, що ми це зробили разом. Без нього я б не пішла в табір схуднення, причому на очах у всієї країни!

– Яка була реакція ваших друзів і близьких на вашу з чоловіком трансформацію?
– Вони до сих пір у шоці. Звичайно, приємному. Але коли вони кличуть у гості, ми попереджаємо: тільки без застілля. Відомий танцюрист Махмуд Есамбаєв на запитання, у чому секрет його стрункої фігури, відповів: «Триматися подалі від столу».

Руслана Писанка

– Про що зараз ви мрієте?
– Хочеться зіграти таку роль, у якій я могла б показати переживання жінки середнього віку. Розповісти історії про любов і надію, розчарування. Поговорити про долю жінки. Не комікувати, а серйозно розібратися. Мені здається, люди, особливо жіноча половина, скучила за таким. Люди, які хочуть не тільки розважитися, але й подумати. Жінки, які думають, що життя разом із молодістю закінчується, а далі – тільки розмита старість. Я б хотіла зіграти роль, щоб у людей з’являлося бажання жити яскравим життям. Ось така маленька мрія. І є ще одна амбітна мрія: зробити спектакль як режисер.

– Ще хотілося б дізнатися про ващу кішку. Як вона з’явилася в родині?
– Ой, це ціла історія. Поки я була на гастролях, чоловік прислав мені фотографію, на якій було чотири кошеняти. Уявляєте, нам їх підкинули у двір, причому всі були різного кольору! Ігор сфотографував цю компашку і питає, що робити? Я відповідаю: «Годуй і чекай мене». І ось серед них була біленька кішечка. Хоча спочатку ми думали, що це котик. Найслабший був, худенький, напівмертвий. І ось ми почали його виходжувати, після чого вирішили залишити. Кажуть, що, коли в дім прибивається біла кішка, це до здоров’я. До речі, спочатку моя мама називала її Сільвою, а потім вона стала Флешкою. А все через те, що була схожа на спалах фотоапарата: спалахувала – і тут же зникала. Зараз вона вже доросла кішечка, їй більше року, стала мамою і живе в нас.

– А завести собаку не було думки?
– Ми мріємо про собаку з Ігорем. Часто на Facebook бачимо оголошення, що десь знайшли собаку. Але поки у нас такий активний рух у роботі, що ми не беремо на себе відповідальністі ще за одного чотириногого мешканця. Хоча, думаю, у найближчий рік-два ми таки наважимося й візьмемо собаку. Швидше за все, із притулку, адже там їх так багато! Якщо очима зустрінемося і щось йокне – відразу візьмемо.

– У минулому році літо ви провели, худнучи на проекті. Які плани на цей сезон?
– Звичайно, дуже хочеться відпочити. Але зараз відновлення гастрольної діяльності, так що будувати плани проблематично. У будь-якому випадку, я не хочу вже просто лежати на пляжі. Хочеться багато подорожувати, відкрити для себе нові країни, набратися правильної енергії.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber