Рисовий квас мене спас!

Уживаю рисовий квас та не згадую про суглоби, вночі не дзвоню лікарю.

Рисовий квас.

Сидячий спосіб життя серйозно впливає на стан хребта і суглобів. На жаль, зачіпає не тільки людей похилого віку, а й багатьох молодих офісних працівників. Не хочеться вже в 30 років починати приймати цілу купу ліків для того, щоб поліпшити стан суглобів. Особливо, якщо цей стан поки зовсім не критичний.

Пропоную смачну альтернативу жменям таблеток і мазям. Цей чудо-засіб – рисовий квас. Приготувати його дуже просто, а користі він може принести багато. До того ж квас відмінно втамовує спрагу. Рисовий квас від остеохондрозу радили ще наші бабусі, адже він є відмінним протизапальним засобом.

Користь рисового квасу ще і в тому, що він відмінно позбавляє організм від зайвих солей і щавлевої кислоти.

Ретельно промий 4 ст. л. рису і залий його 1 л води. Можна використовувати будь-який рис, проте найкраще – індійський морський рис.

Додай 3 ст. л. цукру і 0,5 ст. л. родзинок. Тепер квас необхідно настояти близько 4 днів. Злий рідину і тримай її в холодильнику. Не забудь процідити. Осад можна використовувати як закваску, в яку кожного разу треба додавати 2 ст. л. рису, 2 ст. л. цукру і 0,5 ст. л. родзинок. При використанні закваски з кожним разом смак квасу буде більш насиченим.

Для того, щоб повністю позбутися болю в суглобах, необхідно пройти курс лікування протягом 5 тижнів по 0,5 скл. квасу тричі на день після їди.

«Уют» №50-15.12.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *