Секрет гладких ніжок

Секрет гладких ніжок
Секрет гладких ніжок

Не всі можуть дозволити собі дорогі процедури в косметичних салонах по депіляції. Хтось боїться використовувати креми, тому що вони викликають роздратування. Що ж робити? Є перевірені способи зберегти гладкість шкіри ніг надовго.

Правильна бритва. При виборі бритви важливу роль відіграє тип шкіри: суха або чутлива. Зверніть увагу на кількість лез: оптимальне – три. Фахівці рекомендують при кожній процедурі використовувати одноразову бритву з декількома лезами.

Відлущування. Щоб позбутися врослих волосків і тих, що починають рости, за день до гоління необхідно провести процедуру пілінгу. Це дозволить позбутися відмерлої шкіри і відкриє важкодоступні місця для бритви.

Підігрів. Якщо ви хочете, щоб бритва ковзала легше і краще брила, перед початком процедури опустіть леза в добре підігріту воду на кілька хвилин.

Соєвий лосьйон. Соя знижує інтенсивність росту волосяних фолікулів. Щоденне використання косметичного засобу з екстрактом сої допоможе вам уповільнити зростання волосків.

Гаряча ванна. Для більш комфортного і гладкого гоління распарьте ніжки: прийміть ванну або потримайте ноги під теплим душем.

Напрямок бритви. Якщо ви хочете досягти максимально позитивного результату, всі маніпуляції необхідно робити проти зростання волосків. Однак слід бути гранично обережною і уважною.

Раціон харчування. Не варто дивуватися. На інтенсивність росту волосяного покриву в чималому ступені впливає те, що ви вживаєте в їжу. Хочете уповільнити зростання волосків, виключіть рафіновані білки і зверніть увагу на м’ясо, рибу, кавун, броколі та ін.

Допоміжні засоби. Не дарма б’юті-індустрія так посилено пропонує і рекламує всілякі гелі і лосьйони. Обволікаючи волоски, вони дозволяють бритві легше ковзати по нозі, і збривати їх біля самої основи.

Фінал. Після завершення процедури заспокойте шкіру. Однак категорично забороняється в цих цілях використовувати спиртовмісні препарати, які викликають свербіж і печіння.

Ці поради допоможуть зробити процес депіляції більш приємним і безболісним, забезпечивши гладкість і доглянутість ніг на тривалий термін.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *