Секрет щасливого шлюбу

Ця пара прожила разом уже більше 60 років. Про них говорили: «Не розлий вода». Вони усе робили разом. Говорили одне з одним про все на світі… І тільки один секрет був у жінки усі ці роки.

Секрет щасливого шлюбу

Вона просила чоловіка ніколи не чіпати стару взуттєву коробку, яка лежала на верхній полиці шафи. Усі його запитання про цю коробку залишалися без відповіді.

Через деякий час чоловік забув про секрет дружини й більше не згадував про нього.

Але одного разу дружина дуже захворіла. Лікарі сказали, що жити їй залишилося недовго.

Чоловікові довелося доглядати за дружиною, самому готувати та прибирати домівку. Під час одного з таких прибирань він натрапив на цю коробку і приніс її до ліжка дружини, що помирала.

Коли чоловік відкрив коробку, він побачив, що всередині лежали дві плетені ляльки та пачка грошей – $95 тис.

Він довго не міг повірити своїм очам, а коли прийшов до тями, став кричати на дружину, вимагаючи пояснень.

– Коли ми з тобою тільки одружилися, – почала розповідати дружина, – моя бабуся поділилася зі мною секретом довгого та щасливого шлюбу. – Вона сказала, що секрет полягає у відсутності навіть маленьких суперечок, та порадила кожного разу, коли я буду на тебе сердитися, просто мовчати і плести гачком ляльку.

Це так зворушило чоловіка, що з його очей полилися сльози. Дружина і справді ніколи не перечила йому, не кричала й не сперечалася.

При цьому в коробці лежали тільки дві ляльки, а це означає, що вона сердилася на нього лише пару разів за довгі 60 років спільного життя. Чоловік не міг передати словами свого щастя…

– Люба моя, – сказав він, – я ніколи не здогадувався про це. Із ляльками мені усе зрозуміло. Але що це за гроші? Звідки вони у тебе?

– А-а-а-а… – мовила дружина, – гроші… їх я зібрала від продажу всіх інших ляльок.

«Погляд часу» №3-14.01.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *