Секрети домашнього затишку

Секрети домашнього затишку
Секрети домашнього затишку

«УЮТ» №14-2019

Кожна країна має свої давні звичаї та ритуали, які збереглися й в оформленні домівки . Кольорова гама, оригінальні меблі, приємне освітлення й особливий аромат – все це створює неповторну атмосферу рідного дому, де ростуть наші діти та відпочиває уся сім’я. 

Відомо, що японці надають перевагу стриманому та лаконічному стилю. Особливо популярними також є японські національні елементи у декорі, наприклад, зображення ієрогліфів. Дотримуйтесь наступних порад, обравши японський стиль декорування:

• декоруючи квартиру в японському стилі надавайте перевагу простим дерев’яним меблям, однотонним тканинам та світлим кольорам.
• особливу увагу японці приділяють аксесуарам. Сміливо декоруйте стіни, зображуючи на них елементи природи, що символізують єдність людини з природою.  

Новий скандинавський тренд під назвою «lagom» набирає все більшої популярності. Скандинавський стиль в інтер’єрі – легкий спосіб зробити свою оселю затишною та стильною. Простота, краса та практичність – головні атрибути скандинавського дизайну. Дотримуючись стилю «lagom», прислухайтесь до наступних порад:

• не нагромаджуте кімнати аксесуарами та меблями.
• надавайте перевагу мінімалізму, адже філософія стилю заключається у звільненні життя від зайвих деталей.
• щодо кольорової гами надавайте перевагу світлим відтінкам: білий, світло-сірий, карамельний, блідо-блакитним.    

В основі  датського стилю «хюгге» лежить мистецтво бути щасливим. Декоруючи кімнату у цьому стилі, виконайте наступні вказівки:

• наповніть кімнату речами, які містять у собі особливу енергію, яка принесе вам приємні спогади та буде покращувати настрій.
• декор у стилі «хюгге» повинен бути скромним і мінімальним, адже щастя зовсім не у дорогих речах, а у запаху свіжої випічки, улюблених парфумів, новорічної ялинки та дерев’яних меблів. 

Створіть свій особливий куточок, де почуватиметеся вільно та невимушено. Дякуючи правильній стилістиці, ваш дім стане місцем, де хочеться готувати запашну випічку, танцювати під життєрадісні мотиви, переглядати улюблені фільми та відпочивати усією родиною.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.