Секретна зброя

У наших холодильниках завжди надмірна вологість, яка згубно діє на більшість продуктів. Якщо ваші помідори чи огірки стали м’якими чи почали гнити, значить, настав час секретної зброї.

Губка в холодильнику

Купіть звичайну губку для миття посуду середнього розміру і помістіть її на будь-яку полицю в холодильнику. Вона в короткий термін вбере усю зайву вологу і ваші овочі та фрукти довго будуть залишатися свіжими.

Не забувайте періодично виймати губку, щоб віджати воду і ретельно просушити. Завжди майте під рукою ще одну, щоб вона збирала вологу, поки перша сохне.

Якщо у вас є діти, то вам сподобається ще один лайфхак із губкою. Візьміть пакетик із застібкою і помістіть у нього губку, просочену водою. Залиште його в морозильнику і діставайте, коли знадобиться холодний компрес.

Лід швидко тане, а заморожену губку можна прикласти до забитого місця і тримати досить довго. Потім пакетик знову можна прибрати в холодильник, адже губка тут же вбере всю воду назад.

Можна використовувати заморожену губку в якості охолоджувача, якщо ви їсте на природі в теплу пору, і немає сумки-холодильника. Губки будуть довго підтримувати низьку температуру напоїв, якщо обкласти ними тару.

«УЮТ» №27-2.07.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *