Секрети любовного діалогу, або про що говорити на першому побаченні

Не знаєш, як уникнути незручних пауз? Хочеш справити хороше враження? Мрієш про те, щоб після першого побачення він обов’язково передзвонив? Скористайся хитрощами любовної балаканини: на перших зустрічах вони допоможуть тобі уникнути неприємностей.

Про що говорити на першому побаченні

Усі карти на стіл не класти

Перед симпатичним хлопцем встояти складно. Настільки, що деякі панянки на першому ж побаченні готові відразу всі свої секрети видати. Наприклад, похвалитися шанувальниками (мовляв, дивись, яка я популярна!), розповісти про найпотаємніше і т. д. Таким чином ми позбавляємо хлопця можливості самому розгадати нас, відбираємо бажання стати завойовником.

Звичайно, не варто мовчати, як партизан, або відповідати на питання, як справжня знаменитість настирливому журналісту: «Без коментарів». Але все-таки краще робити паузи в монолозі, щоб включити самоконтроль: а не бовкнула ти зайвого?

Загадковість хороша в міру

Уміння зацікавити хлопця – це відмінний козир у твоїх руках. Але якщо з ним переборщити, то ніякої розмови і не вийде. Проста дівчина, яка хихикає і червоніє від звичайних питань, або принцеса, яка увесь час повторює «не скажу», викликають підозру. Твою замкнутість хлопець може розцінити як небажання спілкуватися або як спробу маніпулювати ним. Щоб цього не сталося, дотримуйся правила золотої середини: говори без зайвих подробиць, але з абсолютною щирістю.

Заборонені теми – є

На першому побаченні з хлопцем краще не обговорювати твоїх і його колишніх, близьких родичів, політичні та релігійні погляди. Рано чи пізно, якщо у вас буде друге і третє побачення, ви їх, звичайно, торкнетеся, але робити це треба дуже делікатно, особливо, якщо у вас на щось не збігаються погляди.

Що ж стосується пліток – врахуй, що якщо ти обговорюєш Оленкину нову зачіску і розставання з подружкою Дмитра, то хлопець вирішить, що і про ваші побачення ти теж комусь напліткуєш. Запам’ятай важливе життєве правило: той, хто пліткує з тобою, буде розпускати плітки і про тебе.

Зроби так, щоб йому знову захотілося зустрітися

Щоб цього домогтися, постарайся створити позитивний настрій і вести діалог легко. Важливо, щоб вам було цікаво спілкуватися один з одним і хотілося базікати ще і ще. Зверни увагу на його міміку і жестикуляцію. Якщо ти побачиш, що хлопець загорівся, коли ти заговорила на ту чи іншу тему, продовжуй її обговорення – це правильний хід. Але при цьому багато не базікай, обов’язково навчися уважно і щиро слухати. Запитай про його смаки, хобі. Можеш обговорити книгу, яку ви обоє прочитали. Дізнавшись погляди хлопця на поведінку героїв, ти зможеш краще зрозуміти його самого. Також це важливо для того, щоб вирішити для себе самої – подобається він тобі чи ні.

 «Задавака» №17-9.09.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *