Секрети використання дитячої присипки

Дитячу присипку можна використовувати не тільки за призначенням. У неї є маса інших корисних застосувань. До того ж, коштує вона недорого і пахне дуже приємно.

Секрети використання дитячої присипки

Сухий шампунь. Дитяча присипка – підходяща альтернатива сухим шампуням. Потрібно лише нанести трохи на лінію росту волосся й акуратно розчесати.

Як освіжувач взуття. Знявши черевики, дайте їм підсохнути, а потім насипте трохи присипки, залишивши її на всю ніч. Вранці витрусіть. Усе!

Захист від мозолів. Щоб запобігти тертю й утворенню пухирів, просто нанесіть присипку на ноги.

Від поту в ліжку. Посилення пітливості може відбуватися в нічні години. Дорослим людям із даною проблемою також може допомогти дитяча присипка. Перед сном слід нанести трохи на простирадло – це абсорбує піт і запобігає намокання матраца.

Від слідів поту. Присипка може замінювати дезодорант, якщо обробити нею зону пахв.

Ще один спосіб: перед тим, як попрасувати річ, нанесіть трохи засобу на ділянки пройми рукавів під пахвами. Надалі при носінні вони будуть довше залишатися сухими і свіжими.

Проти натирання стегон. У теплу погоду, влітку, ноги неприємно труться одна об одну. Щоб уникнути дискомфорту і роздратування, обробіть присипкою ділянки, що піддаються тертю.

«Уют» №18-29.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *