Сергій Сивохо: «Хорошої людини повинно бути багато»

Сергій Сивохо
Сергій Сивохо: «Хорошої людини повинно бути багато»

«УЮТ» №9-2019

Шоумен, актор, телеведучий і продюсер 8 лютого відзначив свій 50-річний ювілей.

Вступив до інституту заради КВК

Сергій Сивохо народився 8 лютого 1969 року в Донецьку. Як каже сам шоумен, він виріс у типовій радянській сім’ї: батько Анатолій Феодосійович працював інженером, мати Світлана Олексіївна – лікарем. У дитинстві хлопчик любив читати фантастику, грав на баяні, а коли його запитували, чи хоче він стати лікарем, відповідав: «Якщо бути лікарем, то тільки хірургом, а хірургом я бути не хочу». Тому Сергій пішов стопами батька і вступив до Донецького політехнічного інституту. «Мій батько – теж випускник цього інституту. Документи подавав сам, потім склав вступні іспити, бо в цей час батьки були у відрядженні в Індії. Уже тоді я знав, що потраплю в КВК. Адже виріс у місті, де ігри КВК не припинялися ніколи. Коли я вступив до інституту, одразу запитав: «А де у вас команда КВК?» – розповідає артист.

Перший виконавець музичної пародії

Саме Сергій Сивохо був першим, хто показав на сцені КВК пародії на співаків, які тоді були популярними, – Володимира Преснякова, Ігоря Корнелюка, Майкла Джексона, Стіві Вандера. Своїми яскравими виступами він одразу завоював прихильність глядачів і став одним із найпопулярніших гравців КВК кінця 1980-х – початку 1990-х. Уже в першому сезоні, у 1989 році, команда Донецького політехнічного інституту дійшла до фіналу, хоча чемпіоном так і не стала. А в 1993 році вони об’єдналися з командою Уральського політехнічного інституту. Так з’явилася збірна «Дрім Тім». Вона проіснувала лише сезон, але цього вистачило, щоб обіграти чемпіонів різних років – «Новосибірський державний університет» і «Хлопців із Баку».

Після закінчення вишу Сивохо кілька років працював у Донецькому державному науково-дослідному інституті чорної металургії, потім отримав другу освіту й диплом юриста. Водночас Сергій брав участь у зйомках телепроектів і знімався в кіно. Згодом він зрозумів, що телебачення – це його життя, і остаточно вирішив працювати в шоу-бізнесі.

Шоумен, продюсер та зразковий сім’янин

Телевізійна кар’єра шоумена розпочалася в Москві, коли телепродюсер Олександр Акопов зібрав гравців КВК і запропонував зробити гумор-шоу в стилі американського Saturday life. У 1991 році Сивохо вперше спробував себе і в кінематографі, знявшись у дитячому пригодницькому фільмі «Капітан Крокус» і сатиричній комедії «Імітатор». «Комедію знімав чудовий київський режисер Олег Фіалко. Він запросив мене на головну роль у цьому фільмі. Я усвідомив, що вона не моя, і погодився на роль другого плану, – згадує Сергій. – Мені дуже пощастило грати з такими акторами, як Людмила Гурченко, Юрій Нікулін, Костянтин Степанков, Михайло Свєтін, Борислав Брондуков, це було величезним задоволенням».

Наприкінці 90-х він знімався в декількох фільмах і був ведучим популярних гумористичних передач: «33 квадратні метри», «Писаки», «FM і хлопці», «Богдан-Зиновій Хмельницький», «Щасливі разом», «Слава богу, ти прийшов!», «Раз на тиждень», «БІС», «Шоу довгоносиків», «Як стати зіркою!», «Школа виживання Сергія Сивохо», «Барабани Долі», «Прихована камера», «Моя хата з краю». З 2011 року став креативним продюсером програми «Велика різниця по-українськи», тому працював уже за кадром.

Крім того, багато з нас знають Сергія як чудового радіоведучого. Мешкаючи в Донецьку, він разом з іншими колегами з КВК створив «Мега-радіо», а з 2015 року є незмінним ведучим програми «Хто прийшов до Сивохо?» на радіо «П’ятниця». До того ж шоумен був одним із найхаризматичніших тренерів «Ліги сміху». Йому в першому ж сезоні вдалося здобути перемогу.

Проте Сергій Сивохо ще й зразковий сім’янин. З коханою дружиною він познайомився, коли молода красуня Тетяна працювала ведучою телевізійних новин у Донецьку.

Сьогодні їх часто можна зустріти разом на різних заходах. Подружжя виховує 18-річного сина Саву.

Сергій Сивохо

Залишається самим собою

Артист ніколи не страждав на зіркову хворобу. «Я завжди намагаюся бути самим собою, якщо тільки це не зйомки фільму. Але я не розумію тих людей, які вдають із себе зірок і починають скаржитися на популярність. Якщо ти вибрав таку професію, то поводься відповідно. Люди просять автограф, отже потрібно дати автограф, фотографуватися – то фотографуватися. Інакше й бути не може, адже люди тобі вірять і люблять. Як можна розчаровувати глядача?» – дивується він.

Сергій Сивохо завжди вирізнявся своїми великими формами. Але він ставився до цього з жартами і стверджував, що це зовсім йому не заважає. Усе ж зайва вага актора дала про себе знати. Через проблеми зі здоров’ям він навіть був змушений покинути проект «Ліга сміху». «Знаю, що багато людей комплексують через свою повноту, а я завжди був видним чоловіком і вважаю, що хорошої людини має бути багато, тому вага ніколи мене не турбувала. Магазини на кшталт «Три товстуни» – саме для мене. Хоча одного разу я в такий прийшов, а мені сказали, що у них на мене нічого немає: «У вас – ХХХL, а у нас – від 7ХL». Я відчув себе маленьким і незначним, – каже Сергій. – Але коли я почав різко набирати вагу й задишка з’явилася, стали ноги боліти, тоді вирішив, що так жити не можна, і почав худнути. Я став прихильником здорового способу життя».

Сергій Сивохо

На якийсь час шоумен зник з екранів, а нещодавно повернувся на улюблене шоу «Ліга сміху» уже як гість. Гумориста було не впізнати, адже він втратив близько 50 кілограмів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *