Сезонні ліки

буряковий сік, Сезонні ліки
Сезонні ліки

«Погляд часу» №8-2019

У разі будь-якого болю у горлі 200 мл бурякового соку підігріти до температури 35-40 °С. Змішати з 1 ст. л. яблучного оцту чи лимонного соку. Полоскати горло кожні 1,5 год., але не рідше як 5-6 разів на добу.

Щоб позбутися затяжного нежитю потрібно змішати сік буряка з теплою кип’яченою водою у рівних частинах. Отриманий розчин закапувати у носові ходи по 3-4 краплі 4 рази на день.

Для лікування гаймориту. Натерти буряк на дрібній тертці, відтиснути сік, підігріти, змочити у соку ватку і закласти на 10 хв. в одну ніздрю, а потім у другу.

Коктейль із соку буряка, яблука і моркви – ефективний засіб для підняття гемоглобіну та імунітету. Строгого рецепта немає, кількість інгредієнтів вибирайте на власний смак. Можете додати трохи лимонного соку чи меду.

Для відновлення сил після хвороби корисно пити буряковий сік за 15-20 хв. до їди 2-3 рази на день. Починають із 1 ч. л. соку, поступово збільшуючи дозу до 100 мл.

У разі гіпертонії потрібно змішати сік буряка з медом у співвідношенні 1 : 1 (якщо мед протипоказано, замінити журавлинним соком 2 : 1). Пити по 1/4 скл. 4 рази на день протягом тижня. Потім по одній склянці тричі на день 4 дні поспіль.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *