Шахрайка вкрала у пенсіонера 9 тисяч гривень

Шахрайка вкрала у пенсіонер
Шахрайка вкрала у пенсіонера 9 тисяч гривень

У Рені місцева жителька скористалася довірою літнього чоловіка і вкрала його кредитну картку. Після цього привласнила кошти пенсіонера.

Пенсіонер помітив, що з його пенсійної банківської картки почали здійснюватися грошові відрахування, яких він не робив. Внаслідок цього 68-річний житель Рені звернувся до Ренійського відділення поліції із заявою.

У ході перевірки було встановлено, що до незаконних фінансових операцій причетна 53-річна родичка потерпілого, яка не має місця роботи і занесена у «чорні списки» банків міста Рені.

Як з’ясувалося, при оформленні пенсійної банківської картки жінка запропонувала пенсіонеру свою допомогу і пішла у банківську установу разом із ним. У ході оформлення договорів вона обманним шляхом заволоділа його кредиткою, яку людина отримала разом із пенсійною карткою, запевнивши родича, що вона не має ніякої цінності.

Із цієї картки шахрайка знімала гроші. У результаті їй вдалося заволодіти 9 тис. гривень. А через рік у потерпілого з пенсії банк почав відраховувати відсотки, що і послужило причиною звернення до банку.

Шахрайку затримали. Їй загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від 1 до 2 років.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *