Що не можна пилососити

Зараз складно уявити домашнє прибирання без пилососа. Будь-який пил, бруд, щось розбите або розсипане легко очищається. Але виявляється, що не всі речі можна прибирати таким способом. Часом краще вдатися до віника з совочком. Нижче ви дізнаєтеся, що категорично не можна пилососити.

Що не можна пилососити

Це, зокрема, земля та листя кімнатних рослин. Під забороною також кавова гуща, особливо волога. Всередині пилососа вона може з часом спричинити появу плісняви. Крім того, суха кавова гуща може закупорювати фільтри. Те саме стосується й борошна та інших сипучих речовин. Тож таке сміття треба прибирати віником.

Швидко забивати фільтри може також шерсть тварин і волосся. Невеличкі папірці – також небажаний уміст. Тим більше не можна допускати всмоктування скляних осколків. Вони можуть пошкодити шланг та внутрішні деталі.

Пошкодити пилосос зсередини можуть і дрібні предмети. І ще: ніколи не збирайте побутовим пилососом будівельне сміття, хоча спокуса й велика. Інакше ваш помічник швидко вийде з ладу. Для цього існують спеціальні будівельні пилососи.

Аби прибирання було ефективнішим, не нехтуйте різноманітними насадками, а також ніколи не допускайте повного наповнення мішка для пилу. Перед прибиранням можна натягнути на щітку пилососа старі капронові колготки чи панчохи, і тоді небажані предмети не потраплять усередину.

«Уют» №6-04.02.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *