Що потрібно встигнути зробити до Нового року

Рік добігає кінця і люди вже втомилися від щоденних клопотів, рутини, втомилися боятися коронавірусу. Залишилося зовсім трохи до чудового свята. І багато хто сприймає Новий рік, як початок чогось свіжого, чарівного, як ковток нового життя. А отже, потрібно все встигнути і добре підготуватися, щоб зустріти новий, 2022 рік у всеозброєнні! Тож швидше приступайте до виконання важливих передноворічних справ!

Підготовка до нового року

Позбуваємося непотребу

Ні, поводитися, як італійці, і викидати старі праски, стільці та меблі з вікон не потрібно. Але перебрати речі і позбутися непотрібного – це дуже корисно. Можна щось роздати нужденним чи віддати до центру допомоги безпритульним. Керуйтеся золотим правилом: якщо річ не знадобилася вам протягом усього року, то краще її позбутися, оскільки надалі вона навряд чи вам знадобиться.

До того ж, на Новий рік у будинку має панувати порядок та чистота. Тому напередодні свята займіться «розхламленням» свого житла. Досить бути Плюшкіним і збирати всі ті баночки-скляночки, пакети та упаковки, обгортки та інший непотрібний мотлох, від якого вже не закриваються дверцята шафок. Проведіть ревізію та наведіть порядок!

Роздаємо борги

Якщо йдеться про великий кредит – це, звичайно, інше питання, але дрібні борги знайомим і родичам краще встигнути роздати до Нового року. Позбудьтеся цього тягаря, який не дає вам спокою. Не тягніть його далі.

І варто зазначити, боргом можуть виступати не тільки фінанси. Це можуть бути «хвости» у навчанні чи роботі, і навіть у сім’ї. Доведіть розпочате до кінця, доробіть, закінчіть, не тягніть у новий рік тягар минулого.

Забуваємо образи та сварки

Наше життя коротке, щоб витрачати його ще й на це. Навіщо цькувати собі душу переживаннями, якщо ви можете просто відпустити ситуацію, забути старі образи, пробачити та налагодити контакти з людиною чи з людьми, з якими ви перебували в контрах. Ви відразу відчуєте, наче вантаж упаде з плечей. А ще не забудьте подякувати тим людям, які допомагали вам у році, що минає.

Готуємо подарунки

До виконання цього пункту потрібно підійти з усією відповідальністю та бажано не наприкінці грудня, коли народ створює ажіотаж та натовп у магазинах. Виділіть собі найближчий вихідний і вперед – вибирати подарунки для коханих, рідних та близьких.

Так у вас буде більше часу купити дійсно щось потрібне і варте, а не схопити похапцем якусь дрібничку. Складіть список, що кому подарувати, продумайте бюджет, запитайте поради.

Продумуємо меню новорічного столу

До цього питання варто підійти вкрай серйозно та негайно. Тому що часу залишилося насправді не так багато. Хочете здивувати своїх домочадців та гостей? Тоді подбайте про те, щоб на столі, крім класичного олів’є, стояло ще кілька салатів і закусок, які ніхто з вас ще не пробував раніше.

Поспішаємо робити добро

Подякувавши року, що минає, за все те, що ви маєте, настав час поділитися своїм щастям і подарувати частинку свого тепла людям, які дійсно цього потребують. Це можуть бути як прості знаки уваги та турботи ближньому, так і посильна матеріальна допомога. Може, у вас на подвір’ї тремтить від холоду пес? Чому б не покласти йому в будку старий пошарпаний светр?

Звичайно, список необхідних справ, які потрібно встигнути зробити до Нового року, у кожного свій. У всіх у нас свої цілі, мрії та бажання.

 «Погляд часу» №50-09.12.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *