Що робити, якщо у вас закінчився пральний порошок

Отже, у вас величезна купа білизни, але не залишилося ні грама прального порошку. І щоб розібратися з усією цією купою, вам доведеться ризикувати і йти до магазину у цей невизначений час соціального дистанціювання? Експерти говорять цьому «ні».

Можна замінити засіб для прання іншими побутовими засобами, що чистять.

«Для цього з’єднайте 1 скл. натертого твердого мила з 1/2 скл. борного мила й 1/2 скл. миючої соди. Потім використовуйте як звичайний пральний засіб», – говорить головний операційний директор Агентства по прибиранню Ліана Стапф.

Якщо закінчився пральний порошок

«Існує також ряд альтернатив, які зазвичай використовують у якості підсилювачів для прання, які можуть бути використані замість засобу для прання. До вже доданого засобу для прання можна також додати у барабан пральної машини 1 скл. харчової соди чи миючої соди перед завантаженням брудного одягу», – зазначає Ліана Стапф.

Але що, якщо у вас немає цих інгредієнтів під рукою? При відсутності пральних засобів, для ручного прання можна використовувати борне мило, рідке мило для рук, гель для тіла та засіб для миття посуду.

Якщо ви використовуєте пральну машину, рекомендують ті ж самі засоби, просто додайте їх невелику кількість – усього 2-3 ч. л. у диспенсер пральної машини чи безпосередньо у пральний барабан перед полосканням і пранням.

Не змішуйте використання інших засобів для попередньої обробки білизни й обов’язково не перевищуйте рекомендовану кількість, тому що це може викликати надлишок піни, яка може ушкодити вашу пральну машину.

Але якщо все це не принесе результату, завжди можна покластися на гарячу воду. Для максимально сильного очищення установіть цикл прання на гарячу воду чи високу температуру й не використовуйте режими делікатного й швидкого прання.

Читайте також: Найкращий і натуральний пральний порошок

«Погляд часу» №21-21.05.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *