Що робити людям, які мають проблему нетримання сечі

Нетримання сечі, або інконтиненція, – це нездатність повноцінно контролювати роботу сечового міхура. Проблема дуже поширена. Хтось вважає її причиною вік, хтось – надмірне споживання рідини або особливості організму. Що насправді викликає інконтиненцію, може встановити тільки лікар. А ми розповімо про те, які зі спеціальних засобів дозволять вам вести активний спосіб життя навіть при нетриманні сечі.

Нетримання сечі
Признаки нетримання сечі
  • Часті позиви до сечовипускання (більше 10 разів на добу).
  • Виникнення позовів навіть при неповному, сечовому міхурі.
  • Позиви до сечовипускання або підтікання під час сміху, кашлі, напрузі, статевому акті та фізичних навантаженнях.
  • Підтікання сечі при чханні і напрузі м’язів.
  • Непереборне бажання помочитися під впливом провокуючих чинників: капання води, яскраве світло, холод, хвилювання.

При будь-яких умовах підтікання сечі – не норма, у цьому випадку завжди потрібна консультація фахівця. Хороша новина в тому, що інконтиненцію можна вилікувати. І чим раніше ви відвідаєте лікаря, тим швидше і простіше вам буде повернутися до звичного способу життя. Спеціальні урологічні прокладки і білизна дають відчуття захисту та комфорту при будь-якого ступеня нетримання сечі. Вони вбирають вологу, захищають від протікань і запобігають появі неприємного запаху.

Що робити чоловікам. Сильна половина людства найбільш болісно сприймає проблему нетримання сечі і всіляко зволікає з візитом до лікаря, лише посилюючи ситуацію. Тому перш за все, варто визнати проблему і звернутися за допомогою до уролога.

Що робити жінкам. Інконтиненція псує якість життя, однак не загрожує здоров’ю. Тому багато хто з жінок також відкладає вирішення проблеми – через сором, через незнання, до якого лікаря звернутися, або ж сподіваючись, що все якось минеться.

«Погляд часу » №17-22.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *