Що таке фотостаріння?

Ранні зморшки, сухість шкіри, алергічний висип – результат фотостаріння, тобто всі ці неприємності ми отримуємо через вплив на шкіру ультрафіолетових променів.

Що таке фотостаріння

Зберегти молодість і захиститися від шкідливого ультрафіолету допоможуть деякі харчові добавки і продукти, ефективність яких у боротьбі з фотостарінням довели дослідники.

Вчені зазначають, що у цілях профілактики фотостаріння найбільш ефективні добавки з колагеном, функціональні олії, тобто оброблена олія, яка не містить трансжирів, вітаміни, особливо С і Е, лікопін, β-каротин і пробіотики. Пробіотики – це препарати, у яких містяться корисні бактерії у висушеному чи розчиненому вигляді. То в яких продуктах шукати речовини, які збережуть молодість шкіри?

Лікопін і β-каротин у великій кількості міститься в овочах і фруктах червоного й оранжевого кольору: томатах, гранатах, ягодах, кавуні, болгарському перці, моркві.

До речі, для кращого засвоєння β-каротину рекомендується його поєднувати з жирами. Тобто, коли готуєте, наприклад, моркву, додайте трохи олії чи вершкового масла.

А ще вчені відзначають в якості потужних захисників проти фотостаріння шкіри какао-боби і часник. Тому чашка кави або какао не тільки допоможе підбадьоритися, а й зробить шкіру більш стійкою до впливу ультрафіолету.

А часник і так продукт «пікантний», але людям із захворюваннями органів травлення з ним варто бути обережнішими. Тому в таких випадках більше підійдуть харчові добавки з часником.

А ще важливо не забувати підтримувати емоційне здоров’я і створювати гарний настрій собі і рідним.

«Уют» №24-10.06.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *