Що треба знати про серветки для зняття макіяжу

Зняти макіяж серветками для демакіяжу – це благо, яке отримали жінки в ХХІ ст. Але, як виявляється, це благо не надто вже й корисне для обличчя красунь.

Що треба знати про серветки для зняття макіяжу

Серветки для зняття макіяжу лише «розносять» макіяж і забруднення навколишнього середовища по вашій шкірі. Візуально може здаватися, що косметика змита, але насправді це не зовсім так – залишки точно є на вашому обличчі.

Серветки викликають подразнення. Багато жінок очищають шкіру лише за допомогою серветок і забувають вмитися звичайною водою, тим самим залишаючи їх активні інгредієнти на шкірі. До формули цих засобів додають високі концентрації консервантів, ПАВів і так далі. Якщо їх не змити, з часом шкіра почне сохнути і з’являться ознаки подразнення. Ще ми часто помічаємо, що до складу таких засобів додають спирт (і він знаходиться на перших позиціях!), який сушить шкіру.

Непотрібна ексфоліація. Якщо у вас чутлива шкіра, то ви зрозумієте, про що ми: тертя допомагає підняти макіяж (саме так ви його і змиваєте), а це означає, що ви докладаєте невеликі, але все ж таки зусилля, щоб очистити шкіру. Тому у вас можуть з’являтися червоні сліди на обличчі після «вмивання» серветками. До того ж, деякі з цих засобів зроблені не з найкращих матеріалів, які можуть виконувати і функцію відлущування, що не дуже добре позначиться на чутливій шкірі.

Розтягуєте шкіру. Серветки для зняття макіяжу підкупають тим, що ними можна швидко очистити обличчя. І деякі жінки проводять ними по обличчю настільки недбало, що розтягують шкіру. За такої щоденної рутини шкіра з часом почне втрачати еластичність і можуть з’явитися ранні зморшки.

Як альтернативу серветкам для зняття макіяжу деякі жінки використовують серветки для дітей, адже упаковка велика, а коштує вона значно дешевше, ніж спеціальні серветки. Вони більш м’яко і ніжно піклуються про шкіру – це правда, але це й погано. У випадку з мейкапом – вони не досить добре очищають шкіру. Що це означає? Із часом якість вашої шкіри буде погіршуватися: з’являться висип, чорні цятки та інші проблеми.  

«УЮТ» №50-03.12.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *