Щоб гель-лак довго тримався

Щоб гель-лак довго тримався

Подовжити «життя» свого манікюру зовсім нескладно.

  • Не підпилюйте нігті між походами в салон. Щоб покриття трималося довше, майстер запечатує торець. Якщо почнете пиляти, порушите фарбу на вільному краї нігтя і тоді манікюр довго не проживе.
  • Не мастіть руки кремом, воском або олією прямо перед походом у салон. Навіть якщо нігті і кутикула дуже сухі. Через це база може погано зчепитися з нігтем і лак просто відшарується.
  • Перші 2-3 години після того, як ви зробили манікюр, не переохолоджуйте руки і не працюйте з водою. У цей час відбувається полімеризація покриття, і якщо цьому процесу помішати, то лак довго не прослужить.
  • Нічого не дряпайте нігтями, коли щось треба підчепити! Носіть із собою для таких випадків пилку – вона впорається не гірше, а нігтики будуть цілими.
  • Заведіть звичку вдягати гумові рукавички, коли возитеся з водою. Звичайно, якщо цього не робити, лак не відскочить, але на поверхні з’являться мікроподряпини, які зіпсують увесь образ.

Правильно доглядайте за руками – тоді ваш гель-лак протримається довше 2-3 тижнів! А коли настане час, зробіть корекцію гель-лаку, щоб прибрати відрослу частину нігтя й освіжити манікюр.

«Уют» №23-03.06.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *