Щоб кури добре неслися

Щоб курЩоб кури добре неслися необхідно правильно їх годувати. Ніщо так погано не позначається на несучості курей, як перегодовування або недогодовування, а також годування птиці в різний час дня: то рано, то пізно, то три, то два рази на добу.

Щоб кури неслися

Перше ранкове годування бажано проводити щойно птахи прокинулись. Уранці дають вологі мішанки з вареної картоплі, різного меленого зерна, висівок, зелені, товченої яєчної шкаралупи, кухонних відходів. Увечері годують птицю за годину до того, як почне влаштовуватися на сідалах. Важливо правильно розрахувати цей час, щоб встигла з’їсти покладені корми.

Для гарної несучості на ніч слід давати цільне зерно, при цьому необхідно його урізноманітнити. Різноманітність повинна полягати не в тому, щоб давати суміш різних видів зерна, а щоб у різні дні зерно було різним. Якщо ж давати суміш із різного зерна, то курка тільки вибиратиме те, що їй подобається, а інше розкидатиме.

Позначаються на кількості яєць якість і норми годівлі птиці. Кури, які не отримують щоденно необхідної дози білків, жирів, вуглеводів, а також вітамінів і мінералів, несуться рідше та мають маленькі яєчка. Ось чому важливо давати курям різну зелень, як-от спориш, кропиву та овочі – варену картоплю, буряк, кабачки. Також не слід згодовувати за день забагато кормів.

«Погляд часу» №45-04.11.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *