Щоб не «носити» мішки під очима

Через мішки під очима людина виглядає не надто привабливою. Але це не лише питання привабливого зовнішнього вигляду. Вони вказують на роботу внутрішніх органів.

Мішки під очима

У жодному разі не намагайтеся маскували кола під очима косметикою. Зазвичай, під тональним кремом мішки під очима стають ще більш виразними. Також ефективними в боротьбі з мішками під очима є маски, які ви можете зробити вдома із підручних продуктів. Ось найкращі з них.

Холодна вода

Протягом дня вмивайтеся крижаною водою або ж використовуйте кубики з льоду. Можна їх заморожувати на відварі з м’яти чи ромашки. Ці рослини швидко діють від набряків. Загорніть лід у тонку тканину та покладіть його на очі на 1-2 хв.

Молоко

Замочіть кілька ватних дисків у холодному молоці і покладіть їх під очі на 10-15 хв. Після цього мішки під очима зменшаться.

Холодна ложка

Поставте кілька ложок у холодильник на 10 хв. і прикладіть до очей. Цей засіб розслабляє кровоносні судини і натягує шкіру під очима.

Огірок

Наріжте товстими плястерками і покладіть їх у холодильник на 20 хв. Потім покладіть на кожне око приблизно на 10 хв. Таку процедуру повторюйте кілька разів на день. Це допоможе зменшити не лише мішки під очима, а й кількість зморшок навколо очей та освіжить обличчя.

Алое вера

Намастіть шкіру під очима свіжим соком алое вера, але стежте, щоб він не потрапив в очі.

Яєчний білок

Збийте 2 яєчних білки до однорідної консистенції і за допомогою щіточки нанесіть під очі. Залишіть до висихання і змийте теплою водою. Така процедура зробить шкіру підтягнутою і пружною.

Чай у пакетиках

Заваріть пакетики чаю (без добавок). Можете покласти пакетики теплими на очі та потримати 5-7 хв. Або покласти пакетики в морозилку і прикладати холодними. Такий компрес потрібно тримати 10-15 хв.

«Погляд часу» №10-9.03.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *