Щоб свято вдалося!

Ці сім справ неодмінно потрібно зробити перед Новим роком.

Новорічні подарунки

Побалуйте себе, купивши красиву і затишну річ. Це може бути м’який шарфик, пухнасті рукавиці з приємним малюнком, шкарпетки чи м’який светр. Обновка повинна вам подобатися. Кожного разу, після того, як ви її одягнете, у вас буде підніматися настрій.

Новорічні прикраси

Придбайте подарунки рідним і близьким. Вчені давно підтвердили той факт, що людина не так радіє, отримуючи подарунка, як, коли їх вручає. Вибір подарунків відволіче вас від сумних думок і налаштує на хвилю позитиву.

Новорічні прикраси

Займіться упаковкою подарунків. Робіть це з почуттям, із душею, із радістю. Проявіть нестандартне мислення. Кожен подарунок упакуйте у різнокольорові коробочки чи красиві новорічні пакети. Не забудьте про стрічки і бантики.

Новорічні прикраси

Влаштуйте сімейну фотосесію. Це не тільки зблизить вас із домочадцями, але і може стати хорошим початком фотолітопису вашого роду.

Новорічні прикраси

Освойте якусь нову страву, яку ніхто з ваших родичів ще не готував, а в Новорічну ніч здивуйте всіх гостей своїм шедевром.

Новорічні прикраси

Спечіть «довгограюче печиво». Додайте до тіста ваніль, корицю, цедру цитрусових. Ваш будинок наповниться ароматом запашної випічки.

Пісочне печиво повісьте на ялинку. Для цього зробіть у ньому отвір за допомогою товстої, але гострої голки і протягніть у нього нитку чи тасьму.

Новорічні прикраси

І найважливіше: забудьте старі образи і вибачте своїх кривдників. Зробіть висновки, позбудьтеся негативу, щоб із чистими думками і добрим серцем рухатися далі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *