Щоб волосся не електризувалося

Кожної зими наш щоденний догляд ускладнюється проблемою наелектризованого волосся, позбавленого об’єму. На щастя, впоратися з цим можливо.

Щоб волосся не електризувалося

Зверніть увагу на підкладку головних уборів. Замість бавовни вибирайте гладкі матеріали, зі щільною структурою, наприклад шовк та атлас. Такі тканини не провокують зайве тертя волосся та виключають електризацію.

Включіть олії у догляд за волоссям. Невелика кількість спеціальної олії може змінити структуру волосся, зробивши його трохи важчим і м’якшим. Підійде навіть звичайна кокосова олія. Головне – не переборщити з кількістю засобу, щоб волосся не виглядало сальним. А якщо з якихось причин олія вам не підходять, використовуйте легкі спреї. Однак дуже важливо, щоб у складі засобу не було спирту, що надмірно висушує волосся.

Скажіть «ні» пластику. Цей матеріал здатний нашкодити не тільки навколишньому середовищу, але і вашому волоссю. Якщо пластиковий гребінець здається вам невинним предметом, саме він може стати серйозною перешкодою у боротьбі за красиве та гладке волосся. Чим його замінити? Вибирайте варіанти з дерева та металу. Ці матеріали позбавлять електризації волосся.

До того ж, віддаючи їм перевагу, ви зробите свій внесок у вирішення екологічних проблем.

Менше використовуйте шампунь. Таке рішення може звучати трохи дивно, але якщо скоротити кількість шампуню, що використовується в процесі миття голови, і робити це рідше, волосся стане більш гладким. Так відбувається тому, що шампунь змиває з нього себум, що захищає від пошкоджень. Якщо ви звикли мити голову щодня, постарайтеся поступово перейти на миття через день. Уже через 2-3 тижні ви відчуєте, що волосся стало шовковистим і проблема електризації не стоїть так гостро.

Спробуйте антистатичні серветки. Beauty-технології не стоять на місці, і все більшої популярності набирають спеціальні спреї для волосся і серветки, що запобігають електризації. Як правило, вони просякнуті натуральними оліями та антистатичними полімерами. Використовуйте серветки біля коріння та по всій довжині волосся для кращого результату. Однак варто пам’ятати, що цей засіб здатний дати довгостроковий ефект лише у комплексі з іншими заходами.

«Уют» №50-09.12.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *