Що дозволяють красти в готелях

красти в готелях
Що дозволяють красти в готелях

Британське видання Daily Mail опитало співробітників готелів і склало список речей, які дозволяється або забороняється виносити з готелів.

Серед предметів, які офіційно можна забирати з собою, виявилися різні пляшечки (шампуні, гелі для душу, креми) та інші туалетні приналежності, а також одноразові тапочки. «Це абсолютно нормально. Ми ніколи не використовуємо тапочки двічі, так що відвідувачі можуть спокійно забрати їх», – поділився керівник мережі готелів.

Також в деяких готелях постояльці можуть забирати з собою парасольки. За словами консьєржа готелю Девіда Янга, в їх готелі відвідувачів не будуть штрафувати за вкрадений парасольку. «Більш того – це відмінний маркетинговий хід», – поділився він. Однак не всі готельєри це схвалюють. За словами Янга, гості завжди можуть взяти з номера брендовані блокноти і ручки, так як це також допомагає просуванню готелю.

У список заборонених до виносу з готелів предметів увійшли, наприклад, подушки. В одному лондонському готелі при виявленні крадіжки керуючий відправляє порушнику лист: «Ми раді, що Вам так сподобалися наші подушки! Рахунок ви знайдете в додатку до листа».

Також виявилося, що красти з номера не можна батарейки від пульта, Біблію, туалетний папір і халати.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *