Що ми знаємо про схуднення: 12 цікавих фактів про дієти

 схуднення

Яка дієта вважається низькокалорійною і кого зайві кілограми лякають більше, ніж онкологія?

Кожна дівчина хоча б раз в житті сиділа на дієті. Зізнайся, що напевно гуглила “Як схуднути за три дні” або “Кефірна дієта”. Адже це так по-жіночому – придумати собі зайві кілограми і намагатися досягти досконалості, весь день нічого не їсти, крім яблучка і шматка сиру, а о другій годині ночі побігти до холодильника і ум’яти три бутерброда, запиваючи борщем. Нижче ти можеш прочитати 12 цікавих фактів про дієти і схуднення.

 1. Не так важливо, в який час дня ти споживаєш їжу. Набагато важливіше – з яких продуктів складається твій раціон і наскільки ти рухлива протягом дня. Однак не варто їсти прямо перед сном – краще вечеряти не пізніше, ніж за три години до сну.
 2. Вживання селери в їжу допомагає спалювати калорії. Ця корисна рослина не дає калоріям поглинатися. Таким чином, систематичне вживання селери сприяє зниженню ваги.
 3. Половина мешканок США сидить на дієтах. Американки більше всіх, за статистикою, хочуть підтримувати своє тіло в належному стані, адже зловживання фаст-фудом призвело до того, що в цій країні з’явилася неймовірна кількість товстунів.
 4. Судячи з численних опитувань, дівчат, які не досягли 25-річного віку, зайві кілограми лякають більше, ніж онкологія, ядерна війна і смерть батьків.
 5. Майже 90% розроблених дієт – не приносять користі і не допомагають скинути зайву вагу.
 6. У вагітних жінок із зайвою вагою, які люблять солодке і жирну їжу, зародок отримує більше глюкози і вільних жирних кислот, в порівнянні з жінками нормальної ваги. Цей надлишок негативно впливає на обмін речовин і гормональну систему майбутньої дитини.
 7. Існує тільки 5% жінок, фігури яких можуть відповідати журнальним зразкам без шкоди для здоров’я.
 8. Жінки в 10 разів частіше, ніж чоловіки, незадоволені своїм тілом. Це невдоволення зачіпає 90% жінок; 89% хотіли б знизити вагу; 80% вже посиділи на дієті до 18-річного віку.
 9. При дотриманні однієї і тієї ж дієти чоловік худне вдвічі швидше, ніж жінка. До речі, і вагу представники сильної статі набирають повільніше.
 10. За статистикою, за допомогою до дієтолога найбільше звертаються жінки віком від 30 до 45 років. Причина проста: організм вже повністю сформувався, а споживання калорій не зменшилось.
 11. Однією з найбільш низькокалорійних вважається кабачкова дієта. За словами дієтологів, при правильному використанні такого дієтичного харчування за тиждень можна скидати до 2 кг зайвої ваги.
 12. Боязнь розтовстіти теж має офіційну назву – обезофобія.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *