Що можна зробити з ДСП своїми руками

мебель своими рукамі
Домашні майстри та любителі попрацювати руками часто вдаються до роздумів на тему “Чи можна виготовити меблі з ДСП самостійно?”. І відповідь однозначно так, адже ДСП напрочуд простий матеріал, який легко піддається обробці та не вимагає використання складних столярних інструментів.
А для тих, хто вже забив у пошук “Меблі ДСП Черкаси” можемо порадити чудове місце, де ви не тільки зможете придбати ДСП, але й замовити його розпил. Це ТОВ «Фірма «Ортіс».

Отже, ДСП та його порізку замовлено, залишилось підготувати потрібні інструменти та прислухатись до порад кваліфікованих майстрів.

Підготовка та інструменти
Для виконання робіт знадобляться нескладні інструменти, які можна знайти в домашньому наборі або в арсеналі друзів чи родичів.
Невеликий шуроповерт або дриль.
Електролобзик, фрезер або дискова пила. Це більш складні інструменти, які можна або позичити або взяти напрокат.
Рівень, рулетка та кутик для проведення замірів.
Шестигранники.

Також крім плит ДСП доведеться придбати деякі матеріали:

  •  кріпильні елементи – шурупи, шканти, меблеві кутики;
  •  спеціальний віск для меблів та воскоплав;
  • лак;
  • клей ПВА.
Шафа для книг

Це, мабуть, найпростіший вид меблів, який може виготовити з ДСП навіть початківець в цій справі. Класичний варіант шафи з відкритими полицями стане хорошим місцем для зберігання вашої бібліотеки. Оптимальна глибина такої шафи – 40 см, а от довжина і висота залежить від ваших побажань.
Спочатку накресліть схему майбутньої конструкції та її частин на папері, а далі можете переносити деталі на ДСП. Процес збирання найкропіткіший, але і він буде простим при дотриманні наших порад. Щоб конструкцію не перекосило, збирайте її на рівній поверхні.
На першому етапі з’єднуємо верх шафи з боковими стінками. А щоб кути були рівними, використовуйте спеціальний меблевий кутик.
За допомогою меблевих шурупів з’єднайте частини між собою.
Далі черга приєднання конструкції до низу майбутньої шафи. Так само контролюйте її рівність за допомогою кутика.
Встановіть полиці згідно з замірами та вашого проекту. Для їх кріплення використовуйте меблеві конфірмати – це і надійно і дуже зручно.
Останнім етапом збирання стане кріплення задньої стінки. Але обов’язково переконайтеся, що полиці та стінки рівні.

Тумба під телевізор

Практична і недорога тумба із ДСП виготовлена власними руками стене хорошим місцем не лише для телевізора. Розмістивши додаткові полиці, ви зможете розставити аудіоколонки, додаткові пристрої та виділити поличку для корисних дрібничок.
Для виготовлення тумби під телевізор середніх розмірів оптимальними будуть такі параметри – 600х400х1850 мм (висота-глибина-ширина).
Спочатку збирають каркас тумби під телевізор.
Поставте позначки для кріплення середньої полиці, зробіть отвори та встановіть її на місце;
З елементів 0,12х0,45 мм зберіть каркаси для висувних ящиків. Потім закріпіть на них дно з фанери, на клею або цвяхах;
Встановіть фурнітуру для переміщення висувних ящиків;
Закріпіть на ящиках ручки;
Фрезеруванням підготуйте місце для установки дверцят, і закріпіть їх;
В кінці збірки закріпіть верхню панель.

Сподіваємось, що наші поради надихнули вас на виготовлення оригінальних та цікавих меблів з ДСП. Звертайтеся в ТОВ «Фірма»Ортис» та замовляйте все необхідне для роботи. Тут ви знайдете не лише ДСП, але кріпильні елементи та інші комплектуючі для майбутніх шедеврів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *