Що не можна виливати в раковину

Змивати в ракуовину

Засмічення в раковині – звична справа. Більшість із нас вирішує цю проблему в міру її надходження. Але ж цього можна уникнути, не докладаючи особливих зусиль. Усе, що від вас буде потрібно – більше уваги. Що не можна виливати в раковину в жодному разі?

Рослинна олія. Коли вона змішується із залишками їжі, то утворює в трубі осад. І не дивуйтеся, чому ваш чоловік у черговий раз не може вирішити проблему зі зливом.

Вершкове масло. Розтоплене вершкове масло не створить засмічення в трубі відразу. Його залишки поступово застигають і скупчуються усередині.

Сало й жир. Як і вершкове масло, сало застигає всередині труби. Найчастіше ми навіть не замислюємося над тим, куди виливаємо залишки жиру, який змішався із соками м’яса або овочів під час смаження.

Кавова гуща. Допиваючи чашку ароматної кави, ви далеко не завжди ворожите на гущі. Найчастіше ж відправляєте вниз по водостічній трубі. Хіба гуща може створити засмічення? З однієї чашки – ні. А ось із декількох десятків…

Яєчна шкаралупа. Ну хто може додуматися змити яєчну шкаралупу в каналізацію? Звичайно ж, велику її частину ми відправляємо у сміттєвий пакет. Але завжди залишаються дрібні частинки, які ми з легкістю змиваємо, засмічуючи трубу.

Борошно. За жодних обставин не змивайте в каналізацію муку! З’єднуючись із водою, вона створює клейстер усередині труби. І довго чекати непотрібно. Засмічення утворюється практично відразу.

Рис. Рисові зерна досить легко проходять по трубі разом із водою. Але не варто забувати про одну особливість рису – у воді він набухає. Саме тому зерна прилипають до стінок труби.

Макарони. Ніхто не змиває макарони в раковину спеціально. Ці вироби потрапляють у трубу випадково, разом з іншими залишками їжі, коли ви миєте посуд. Вони збільшуються в обсязі швидше, ніж рис. Та й засмічення, яке вони створюють, завжди більш серйозне.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber