Що не варто казати чоловікам

Що не варто казати чоловікам
Що не варто казати чоловікам

Деякі фрази і справді не потрібно казати чоловікам, навіть якщо дуже хочеться. Ці вислови можуть відштовхнути людину.

«Будь чоловіком, не будь ганчіркою».
Ця фраза завдасть найбільшого удару по чоловічому самолюбству. Вона прирівнює чоловіка з «підкаблучником», «ганчіркою». Такі слова просто вб’ють навіть найвпевненішого мачо. До того ж, жінки ризикують отримати схожу образливу відповідь.

«А ось мій колишній…»
Просто варто забути цю фразу. Це не найприємніше, що можна сказати чоловікові. Та й жінці навряд чи сподобається, якщо її партнер буде порівнювати її з своїми екс.

«Де ти був?»
У чоловіка складається враження, що ви стежите за кожним його кроком або ж підозрюєте у зраді. А як же довіра. яка є основою стосунків? Варто розуміти, що регулярні допити вбивають не лише стосунки, а й шкодять шкірі.

«Вона тобі подобається?»
Це просто абсурдне питання, яке не має сенсу. Ви змушуєте чоловіка порівнювати себе з іншими жінками. Чоловіки на це питання відповідають різко ні.

«Ти мені все життя зіпсував!»
Жодна нормальна людина зі стабільною психікою не витримає постійних докорів, сварок і скандалів. Цією фразою жінка змушує чоловіка почуватися винним у тому, що він “занапастив” її життя або молодість. Існує ризик, що чоловік може піти від цієї жінки.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *