Що посадити на городі в липні?

липневий город

Взагалі в липні важко отримати сходи зелені – насіння дрібні, швидко пересихають і проростки можуть загинути; щоб цього не сталося, посіви мульчують, прибираючи мульчу перед появою сходів.

Кріп взагалі сіють кожні 15-20 днів, а щоб насіння сходили швидше, їх попередньо вимочують у воді. Грядка для кропу повинна бути добре освітленою, а ґрунт родючим. Також не можна загущати посіви.

Справжній рекордсмен по дозріванню – крес-салат, дає зелень вже через два тижні. Листовий салат росте близько місяця. З’явилися сходи треба одразу прорідити, щоб рослини не витягувалися. Щоб розетка листя була пишніше, не забувайте регулярно поливати салат.

Не зайве знайти місце і для шпинату. Замочіть насіння у воді на пару годин: після сівби сходи з’являться вже через тиждень. А ще через два тижні зелень буде готова до зрізку.

Рукола зійде через п’ять-шість днів. Грунт для неї повиннний бути родючим і вологим. Тоді молоді листочки будуть особливо ніжними та смачними.

Посадіть цибулю і петрушку, вони до осені дадуть відмінну зелень і порадують соковитими сходами ще й навесні. Так що відразу вб’єте двох зайців.

Горох і боби також дозрівають досить швидко. Перед посівом їх треба замочити на 10-12 годин, а саму грядку добре полити. У спеку доведеться регулярно поливати сходи, збиваючи температуру і не даючи грунту пересихати, тільки тоді горох дасть нормальний урожай.

Щавель, ревінь, цибуля слизун, батун, шніт ) сійте на грядках, розташованих на пагорбі. Тоді вони не затоплюються осінними водами і раніше дають навесні зелень. Встигнуть вони сформувати розетки листків і до настання заморозків.

При літній посадці віддавайте перевагу скоростиглих сортів і гібридів. Вони, може, і не такі врожайні, зате дають врожай значно раніше, встигаючи за теплий період дати плоди.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.