Що повинні зробити батьки перед школою.

дитина перед школою

Багато дітей примудряються захворіти перед самою школою. Хтось ще переживає акліматизацію після відпустки, хтось перекупався у річці, а когось застає зненацька стрес. Розповідаємо про те, що повинні зробити батьки, щоб дитина не захворіла.

Стежимо за режимом харчування і відпочинку

Останні тижні перед початком навчального року рекомендується зробити перехідними. Саме в цей час потрібно налагодити режим харчування і сну. Якщо малюк звик валятися у ліжку до десятої ранку, саме час викорінити цю звичку. Намагайтеся поступово зміщувати час підйомів і відбою, а сніданок, обід і вечерю давайте дитині в один і той же час.

Крім цього важливо подбати про інтелектуальні навантаженнях. Обов’язково вкажіть у розпорядок дня школяра читання і повторення шкільної програми. Це допоможе вашому чаду налаштуватися на звичний рівень фізичних та інтелектуальних навантажень. А це, у свою чергу, мінімізує вплив стресу на організм.

Приділяємо увагу імунітету

Це зовсім не означає, що потрібно напихати дитину вітамінами і кутати його в теплі светри, якщо температура за вікном трохи змінилася. Слідкуйте за тим, щоб у його раціоні було якомога більше сезонних овочів і фруктів, а також звертайте увагу на те, щоб ноги завжди були в теплі.

У кінці серпня-початку вересня температура повітря поступово знижується, а земля остигає, тому важливо, щоб дитина була в закритих туфлях або кросівках. Так ви зможете уникнути переохолодження.

Що стосується загартовування, то починати їх за кілька тижнів до школи не варто. Найкраще відкласти такі процедури до весни і робити це поступово. Адже раптові обливання або розтирання холодною водою приведуть організм у стресовий стан, що поставить під удар імунну систему дитини

Крім традиційної комісії перед школою не забудьте перевірити й інші показники здоров’я дитини. Наприклад, потрібно здати аналіз крові на різні інфекції, перевіритися на наявність або відсутність гельмінтів. Після цього важливо показати результати обстеження педіатру і переконатися у тому, що ніякої прихованої загрози здоров’ю дитини немає.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *