Що робить жінку по-справжньому красивою?

Що робить жінку красивою
Що робить жінку по-справжньому красивою?

Бути красивою законне право будь-якої жінки, дане її самою природою. Структура тіла, тип і колір шкіри, розріз очей усе складається в загальне поняття про красу, причому в різних народів ці поняття суттєво відрізняються. Але більшість красунь прагне саме до тих ідеалів краси, які вітаються в її місцевості, часом забуваючи про свою індивідуальність.

Косметичний бізнес – це найсильніша індустрія, покликана робити дівчат на всій планеті привабливими і бажаними. Мільйони жінок вважають, що ключ до щастя знаходиться в їхній косметичці. Але ж є речі, які роблять будь-яку жінку чарівною без втручання візажиста чи пластичного хірурга.

Так що ж робить жінку по-справжньому красивою?

Посмішка. Яким би не було красивим обличчя, суворий погляд і незадоволений вид відштовхне будь-якого співрозмовника, зробивши непомітними всі достоїнства зовнішності. І навпаки, привітний вигляд і усмішка здатні приховати багато недоліків, зробити їх просто непомітними.

Гармонія. Філософсько-естетичний показник цілісності особистості, коли внутрішні й зовнішні показники врівноважені і не викликають сумнівів в узгоджені з навколишнім світом.

Розум. Особистий розвиток і інтелект змінюють усе: світогляд, поняття, свідомість. Змінюється навіть вираз обличчя, роблячи його привабливим. Правильно поставлена мова, уміння висловлювати свої думки – уможливлюють гарне враження.

Енергія. Це й жага життя, й амбітні плани, і реалізація в суспільстві. Активна життєва позиція викликає інтерес у тих, хто поряд.

Веселість. Нудьга й поганий настрій не виглядають привабливо, і в кращому випадку викликають жалість. Не варто розраховувати на нові знайомства або вдалий результат переговорів, показуючи свою тугу й смуток.

Завзятість. Зацікавленість до подій, що відбуваються навколо, розумна участь у житті рідних і близьких роблять жінку соціально адаптованою і стійкою до перенапруження, стресу, депресії. Твердість і стійкість характеру – привабливі риси для сучасної леді.

Упевненість. Психологічні параметри віри, переконань і життєвого досвіду – великий плюс для того, щоб зробити дівчину значущою не тільки у власних очах, і й в очах близьких.

Хобі. Клуб однодумців впливає позитивно на будь-яку людину, але для жінки – це особливо важливо. Незалежно від того, вишивання чи вивчення мов є захопленням дівчини – це завжди привід для розвитку, і за такою людиною цікаво спостерігати.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *