Що робити батькам, коли їхня дитина б’є інших?

Що робити батькам, коли їхня дитина б'є інших?
Що робити батькам, коли їхня дитина б’є інших?

Фахівці вважають, що в агресивному поводженні дитини винні батьки. Від них залежить сприйняття світу – що вони вкладуть у її свідомість, те й отримають. З дитиною треба говорити, пояснювати й навчати нормам поведінки.

На будь-яку ситуацію повинна слідувати реакція. Якщо дитина образила іншу, потрібно не тільки пояснити, що це неприпустимо, привівши зрозумілі аргументи, а й домогтися, щоб вона вибачилася.

Якщо агресія була проявлена до дорослих, дайте зрозуміти, що їм це не подобається і потрібно проявляти повагу як до старших, так і до молодших. Покажіть, як контролювати емоції і поясніть, що вміння прощати і поступатися – це прояв сили.

Дитину потрібно навчити, що варто позбутися від негативних емоцій без шкоди іншим. Наприклад, піти у ліс чи якийсь затишний куточок і покричати, потопати ніжками або зім’яти і порвати папір. Та дитина, яка постійно зайнята, часто буває на повітрі і багато рухається, менш схильна до агресії, оскільки негативна енергія знаходить вихід.

Батькам потрібно подавати гарний, правильний приклад дітям, як потрібно спілкуватися з людьми. Також дитині потрібно дивитися цікаві, повчальні мультфільми для її розвитку психіки й логіки, навчання.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *