Що робити, якщо дитину закачує в транспорті

дитину закачує

З проблемою нудоти в дітей під час поїздки стикаються безліч батьків. Складно кудись поїхати з дитиною, тому що їй робиться погано. Як бути в такій ситуації?

Насамперед, потрібно звернутися до невролога для виключення серйозних захворювань. А потім допомогти дитині адаптуватися до руху. Тут не обійтися без тренування на зміцнення вестибулярного апарату. Для цього підійдуть будь-які обертання, похитування, колисання, перекиди (кувирки), ходіння по бар’єрчику навколо газону тощо. Також займайтеся з дитиною спортом: вчіться плавати, кататися на велосипеді чи роликах, стрибати на батуті, танцювати.

Обов’язково їздіть із дитиною в транспорті, поступово збільшуючи дистанцію, а в дорозі активно спілкуйтеся – це відволікає від закачування. Можете один одному розповідати вірші, неголосно співати, грати в словесні ігри. Назад можна і пішки піти.

Не акцентуйте увагу малюка на мету тренувань і таких подорожей. Взагалі не згадуйте про цю проблему! Але врахуйте, що такі тренування повинні бути тривалими і регулярними – тільки тоді буде результат.

Будьте здорові!

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber