Що робити, якщо у платіжках немає субсидії?

Що робити, якщо у платіжках немає субсидії?

За даними Мінсоцполітики, управління соціального захисту населення опрацьовують щотижня понад 100 000 заяв на субсидії. Затримки в основному виникають через несвоєчасне подання місцевими органами інформації про склад зареєстрованих осіб, переліку та вартості.

У будь-якому випадку, якщо управління соцзахисту прийняло у сім’ї документи на оформлення допомоги в оплаті житлово-комунальних послуг, субсидія буде обов’язково надана з моменту оформлення заяви, і відповідно – проведено перерахунок з місяця призначення житлової субсидії.

Тому, якщо в листопаді платіжка за тепло надійде без відображення субсидії, допомога від держави все одно буде нарахована, і її розмір можна буде побачити в реєстрі субсідіантов – на сайті subsidii.ioc.gov. иа. Якщо в платіжці немає розміру допомоги, субсідіантам рекомендується вносити свій обов’язковий платіж -той, який їм був розрахований до оплати за воду, світло і газ в вересні цього року.

Сім’ям для отримання знижки на оплату комунальних послуг досить подати лише заяву та декларацію про доходи, в якій потрібно вказувати лише ті надходження, інформація про яких відсутня в пенсійної та податкової базах даних.

Ніяких додаткових паперів, що стосуються складу сім’ї, обсягу і вартості комунальних послуг, в загальному випадку людям теж не потрібно докладати. Відомості, необхідні для призначення субсидії, надходять управлінням соціального захисту безпосередньо від організацій, які надають послуги. Наприклад, про склад зареєстрованих осіб, площі квартири, розмірі квартплати – від ЖЕКів або інших уповноважених органів місцевого самоврядування; про вартість електроенергії – від обленерго, газу – від облгазів, опалення -від підприємств теплокомуненерго.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *