Щоб квіти цвіли вдома пишно

пишні квіти

Чи давно ваша улюблена квітка цвіла, як у магазині квітів, не пам’ятаєте? Ось і я вже майже забула. Начебто і підгодовую її, а вона все не радує пишним цвітінням.

Але ось недавно зайшла у гості до подруги, а у неї квіти просто чудо, всі цвітуть, як на підбір. Як же так? Виявляється є одна маленька хитрість, для того щоб квітка цвіла пишно і довго потрібне спеціальне підживлення. Секрет його простий і доступний, ділюся, нехай і ваші квіточки вас порадують.

Щоб рослини цвіли ще гарніше і пишніше, садівники рекомендують у період бутонізації вносити підживлення. Однією з таких підгодівлею є касторова олія, завдяки якій цвітіння стає пишним і більш тривалим, а квіткові головки виходять великими й отримують більш насичений колір.

Приготування.

Літрову пляшку наповнюють відстояною водою кімнатної температури і додають у неї 1 ч. л. касторової олії. Потім кришку щільно закривають і ретельно збовтують уміст.

Кетамін має розбитися на дрібні фракції і добре змішатися з водою, щоб не обпалити коріння рослини. Відразу ж після збовтування, поки касторова олія не піднялася, поливаємо квіти.

Якщо рослина цвіте раз на рік, то достатньо однієї такої підгодівлі. Якщо рослина цвіте постійно, то підгодовувати їх касторовою олією можна раз на місяць.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *