Щоб номери не іржавіли

Щоб номери не іржавіли
Щоб номери не іржавіли

«Погляд часу» №17-2019

Навіть добросовісні автолюбителі далеко не завжди приділяють належну увагу цьому питанню – хоча б тому, що не дивляться на номерні знаки.

Але ж вони виготовлені з металу, а отже, піддаються корозії, іржавіють, привертаючи небажану увагу поліції.

Звісно, замовити дублікати номерів – не проблема, нині чимало фірм надають цю послугу. Та навіть найнижча ціна – від 400 грн, бо виконавець виготовляє, як правило, 2 таблички з номером авто. Гроші нібито невеликі, але ж їх дуже просто заощадити. Побачивши, що метал починає вкриватися цяточками іржі, ретельно помийте табличку, висушіть і нанесіть на неї водостійкий лак. Це надовго подовжить термін служби номерних знаків автомобіля.

Розбавте водою

Періодичної заміни охолоджувальної рідини в авто не уникнути. Фахівці вважають, це треба робити щороку чи кожні 35-40 тис. пробігів, зазначаючи, що багато залежить від марки антифризу та стану двигуна. Але найближчим часом морози нарешті припиняться, і це дасть змогу автовласникам трохи заощадити.

Уважно огляньте систему, переконайтеся, що антифриз не тече через пошкоджену прокладку, і долийте до норми дистильовану воду. Адже у разі відсутності протікання з системи випаровується лише вода, а її можна доливати без шкоди для якості охолоджувальної рідини.

І навіть дистильовану воду не обов’язково купувати. Всі господині регулярно розморожують холодильник, а лід, що утворюється на стінках морозильної камери, майже не містить солей. Щоправда, збирати талу воду треба в емальований чи пластмасовий посуд.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *