Щоб новий рік приніс щастя: поради від екстрасенсів

Щоб новий рік приніс щастя
Щоб новий рік приніс щастя: поради від екстрасенсів

Речі, про які категорично не можна розповідати оточуючим

Мало хто знає, що ми самі здатні повністю зруйнувати своє життя: є речі, які повинні залишатися нашою особистою таємницею, ми можемо відігнати від себе удачу й накликати біду, розповідаючи про них.

З покоління в покоління ми користуємося народною приказкою, яка розкриває суть щасливого життя: «Мовчання – золото». Іноді ми навіть не замислюємося про те, скільки слів випускаємо на волю, мимоволі стаючи залежними від сказаного вголос.

Практики та екстрасенси називають кілька речей, про які слід мовчати в будь-якій ситуації.

Любовні стосунки

Сімейні й романтичні відносини повинні залишатися між двома людьми. У наш час обговорення сімейних проблем і поведінки чоловіка з подружками не вважається чимось непристойним. Чоловіки теж часто не проти обговорити характер дружини або подруги в чоловічій компанії. Однак не всі розуміють, що, розповідаючи про свої стосунки, ми руйнуємо загальну, iнтимну енергетику пари.

Створення сім’ї і все, що відбувається в ній – таємниця, і навіть у моменти розбіжностей і сварок не слід шукати розради в словах друзів. Мова не йде про ситуації, коли вам загрожує реальна небезпека або ви замислюєтеся про розлучення, але якщо у вас усе в порядку, то не слід обговорювати своє особисте життя ні з ким, крім вашого партнера.

Здоровя і хвороби

Одна з улюблених тем для розмови – численні хвороби й лікувальні тонкощі. Ця тема здається важливою, викликає інтерес і співчуття, але при цьому дуже швидко позбавляє вас необхідної енергії і сил. Жовта чакра, що відповідає за волю і здатність самостійно справлятися з труднощами, починає виснажуватися: енергія, необхідна для відновлення, марно витрачається в процесі скарг на своє здоров’я.

Щоб життєві сили не йшли даремно, не слід обговорювати всі тонкощі своєї хвороби з людьми, які не здатні вам допомогти. Звернення за допомогою – зовсім інша справа: ця мета вимагає відвертості й бажання повернути здоровий стан.

Боргові зобовязання та грошовий прибуток

Питання «Скільки ви заробляєте?» недарма вважається одним із найбільш безтактних. На рівні енергетики своєрідне табу на обговорення свого фінансового становища легко пояснити. Говорячи про свої доходи, витрати та грошові проблеми, ви самі відкриваєте співрозмовнику свій фінансовий канал.

Фактично ваше матеріальне благополуччя в цю мить перебуває в руках людини, з якою ви говорите. Така відкритість може стати причиною несвідомого перетягування грошової енергії: ваша фінансова удача може легко перейти до іншої людини. Екстрасенси радять не поширюватися про свої доходи і якомога менше говорити про фінансові проблеми й борги з людьми, у яких ви не впевнені.

Помилки своїх дітей

Цей пункт вважається особливо важливим. Ми часто скаржимося друзям і родичам на поведінку дітей, обговорюємо їх помилки й очікуємо підтримки з боку своїх близьких. Це може послужити віддушиною для батьків, але вкрай руйнівно впливає на енергетику дітей.

Незалежно від віку, діти пов’язані зі своїми батьками все життя. Міцніше цього енергетичного зв’язку не існує, і батьківська невіра, розчарування й образа впливають на енергетичне поле дитини.

«Виносячи сміття з хати» і обговорюючи своє «нерозумне чадо» із подругами або друзями, на тонкому плані ви позбавляєте дитину сімейного захисту і розмикаєте канал, що зв’язує вас енергетично. Таке порушення зв’язку може призвести до численних проблем у житті вашої дитини, а також і розриву сімейних відносин.

Екстрасенси й практики радять у жодному разі не скаржитися на своїх дітей і вирішувати свої проблеми в сімейному колі. Дбайливе ставлення до почуттів і таємниць рідних допоможе вам зберегти сім’ю міцною й щасливою.

поради від екстрасенсів

Що стверджують астрологи

Саме цей рік принесе безліч змін у життя всіх людей. Когось очікує запаморочливий успіх, а деяких чекають неймовірні повороти долі.

Згідно зі східним гороскопом, прийдешній рік буде проходити під заступництвом Жовтої Свині. Ця тварина досить доброзичлива й весела, тому рік обіцяє бути сприятливим.

Однак, фахівці попереджають про «підводні камені» у прийдешньому році. Ось на які речі астрологи рекомендують звернути увагу.

Апатія, байдужість і повільність – це те, що стане на шляху до вашого щастя у 2019 р.

2019 – рік активних людей. Якщо ви не дуже розторопні, то вам варто пошукати натхнення. Кмітливість, проворливість і підприємливість – це те, що потрібно в рік Свині.

Підлабузництво й лицемірство також не в пошані у Свині. Намагаючись обдурити когось, обов’язково в дурнях залишитеся саме ви. Дійте відкрито й не кривіть душею.

Прояв внутрішніх демонів – це негативний аспект. У багатьох з’явиться спокуса кинути все на півдорозі до своєї мети. Якщо вас відвідують такі думки, то спробуйте пошукати підтримку у своїх друзів і рідних.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *