Щоб погана прикмета не збулася

Щоб погана прикмета не збулася
Щоб погана прикмета не збулася

Забобонним

Забонони і прикмети псують нам життя, особливо якщо вони пророкують щось страшне. Розповімо, як зробити так, щоб «нейтралізувати» прикмети.

Забобони, прикмети, чорні коти і порожні відра псують життя всім навколо, адже деякі люди вірять у це всерйоз і навіть здатні змінити свої плани виходячи з прикмет. Але насправді, будь-яку погану прикмету можна нейтралізувати. Розповідаємо як.

Не вірити

Так, це найдієвіший спосіб нейтралізувати погану прикмету, оскільки ми програмуємо себе. Людина вірить, що їй посланий поганий знак, притягаючи до себе негатив, адже підсвідомість не обдуриш.

Антиприкмети

Можете спробувати «блокувати» погані прикмети чимось хорошим. Наприклад, якщо розсипалася сіль, то збираючи її, потрібно неодмінно сміятися чи якщо хтось перейшов вам дорогу з порожнім відром, просто повторюйте про себе «мені пощастить, мені пощастить». Щоб нейтралізувати негативну дію знака, для цього вам підійде будь-який ритуал.

Знищити прикмету

Щоб прикмета не збулася її необхідно знищити, стерти з лиця землі. Хтось малює в уяві ластик і сконцентрувавшись, «стирає» ситуацію, у якій довелося зіткнутися з негативною ситуацією. Хтось докладно описує ситуацію на папері, а потім спалює, таким чином, знищуючи саме існування забобонів. Можете вибирати той варіант, який підходить вам, вони обидва досить ефективні.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *