Щоб помада не додала віку

Щоб помада не додала віку

Споглядаючи за дамами елегантного віку, можна помітити, що помада – це те, чим вони користуються найчастіше. У минулі часи не було такої великої кількості косметики, про багато засобів краси навіть не здогадувалися. А ось помада – маленька жіноча радість на всі часи. Вона одразу освіжає обличчя, але не будь-яка і не завжди.

Відмовтеся від перламутру, а також занадто яскравих і темних відтінків

Рожевий перламутр. Саме ця помада чомусь найпопулярніша у зрілих дам. Вона, звичайно, одразу робить обличчя яскравішим, але водночас і додає років, та й вигляд має старомодний. Перламутр підкреслює вікові зміни, тому помади з блискучими частинками – табу для жінок елегантного віку.

Морквяна (яскраво-помаранчева) помада. Цей відтінок гарний для ідеальної шкіри, що можливо лише у молодості. З дамами за 60 морквяна помада зіграє злий жарт: підкреслить зморшки, жовтизну шкіри, а якщо зуби не ідеально білі, то ще й зробить акцент на жовтизні.

Коричнева помада підкреслює недосконалість шкіри, акцентує на колах під очима. До того ж темні помади роблять губи візуально тоншими, що не завжди добре, особливо для зрілих дам: створюється ефект стиснутих, як у старенької бабусі, губ.

Вибирайте колір помади, найбільш наближений до натурального

Щоб помада не додала віку

Безпрограшний варіант для жінок зрілого віку – підібрати відтінок помади, який трохи темніший за ваш натуральний колір губ. Також освіжають червоні тони, проте не надто яскраві, а м’які ягідні відтінки.

Маленька хитрість: чи звертали увагу, який негарний вигляд має помада, що затікає у зморшки навколо губ? Це особливо помітно, якщо помада яскрава. У такому разі обведіть губи контурним олівцем наближеного за кольором до натурального кольору губ: воскова текстура олівця не дасть губній помаді затікати у зморшки навколо рота. Потім нафарбуйте губи помадою.

«Погляд часу» №10-05.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *