Щоб я так жив

Щоб я так жив
Щоб я так жив

«Погляд часу» №19-2019

Не відступав від ідеалів: Порошенко задекларував третину мільярда доходів за чотири місяці.
Важка ти, доля президентська…

Президент Петро Порошенко заявив, що все, чим він займався останні п’ять років, – це свобода, демократія і верховенство права, задекларував із початку року збільшення своїх доходів на третину мільярда гривень. Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на дані Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Так, Президент вніс до реєстру дані про зміну свого майнового стану на майже 325 млн гривень. Із них 210,1 млн доларів доходу Петру Олексійовичу приніс закритий фонд «Прайм Ессетс Кепітал», ще 104,1 млн йому повернуло Міністерство фінансів як повернення вартості придбання облігацій внутрішньої державної позики і 4,6 млн інвестиційного прибутку принесло погашення цих облігацій.

Крім того, Президент отримав 4,3 млн гривень відсотків від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку (60 % якого він опосередковано і володіє), а також 1,8 млн за відшкодування морального збитку від британської телерадіокомпанії ВВС (за поширення неправдивої інформації про організацію першої зустрічі Порошенка з Дональдом Трампом за гроші).

Власне, з січня гарант задекларував у графі «Істотні зміни» у цілому майже 1 млрд гривень, але оскільки 576 млн із них відносяться до доходу за 2018 рік, то на частку минулих чотирьох місяців 2019 року залишається всього-на-всього 325 млн.

З огляду на те, що за словами самого Петра Олексійовича, крім свободи-демократії-права він увесь свій президентський термін нічим не займався, ми можемо підрахувати, що як мінімум у 2019 році кожен із цих трьох чудових ідеалів (325 000 000/4/3) щомісяця приносив гаранту середній прибуток на суму трохи більше 27 млн гривень, або ж більше 1 млн доларів.

Як то кажуть, no comments.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *