Школярів без ID-карток не допустять до складання ЗНО

Школярів без ID-карток не допустять до складання ЗНО
Школярів без ID-карток не допустять до складання ЗНО

«УЮТ» №11-2019

Школярам потрібно подбати про вчасне оформлення паспортів у вигляді ID-карток, адже без них вони не зможуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання. Питання своєчасного отримання паспорта є актуальним і для тих учнів, які у 2019-му році, закінчивши 9-й клас, планують вступати до закладів середньо-спеціальної освіти.

Міністерство освіти й науки України закликає школярів не затягувати з оформленням ID-карток по досягненню 14-ти років. Нагадаємо, перше оформлення такого документу є безкоштовним. Для отримання  ID-картки потрібно не пізніше ніж через місяць після досягнення дитиною 14-ти років звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання або до центру надання адмінпослуг.

Паспорт оформлюється в 20 робочих днів (це 28 календарних днів). Для цього необхідно надати свідоцтво про народження, паспорти батьків дитини, якщо один з них іноземець – довідку про реєстрацію за місцем проживання. Можна записатися у електронну чергу. Цей сервіс є на сайті державної міграційної служби і він так і називається «електронна черга». За його допомогою можна зареєструватися в електронну чергу на оформлення цих документів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *