Силові тренування подовжують життя

Силові тренування подовжують життя
Силові тренування подовжують життя

 Американські вчені довели, що силові тренування позитивно впливають на тривалість життя.
Вчені з університету Мічігану провели дослідження, результати якого допомогли їм встановити зв’язок між м’язовою силою і тривалістю життя людини, передає Maxim.

Зокрема, фахівці встановили, що у людей зі слабкими м’язами ризик передчасної смерті збільшений на 50 відсотків в порівнянні з тими, хто регулярно зміцнює свою м’язову тканину за допомогою фізичної активності, включаючи силові тренування. Крім того, вчені порекомендували приділяти особливу увагу зміцненню м’язів людям в літньому віці.

Фахівці також повідомили, що сила рукостискання є найважливішим індикатором здоров’я. Вчені додали, що якщо м’язи рук слабкі, то, найімовірніше, і інші м’язи, включаючи серце, вкрай ослаблені.

Варто зазначити, що в ході дослідження вчені аналізували м’язову силу, включаючи силу рукостискання, 8300 чоловіків і жінок у віці від 60 років. В результаті з’ясувалося, що до категорії людей зі слабкими м’язами можна віднести майже половину учасників дослідження – 46 відсотків.

«Зміцнювати силу м’язів протягом всього життя, особливо в зрілому віці, надзвичайно важливо для довголіття і здорового старіння», – повідомили дослідники.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *