Сім звичок, які збільшують термін життя людини

Сім звичок, які збільшують термін життя людини

Хто не хоче прожити довше, ніж судилося? Напевно, це нормальне бажання кожної людини, у якого є сім’я і яким ще є для кого жити. Але про свою тривалість життя варто задуматися не в старості, а ще у молодості, тільки так вам вдасться зробити неможливе можливим і постаріти, будучи здоровим, фізично активним і з мінімальною кількістю зморшок на обличчі.

  1. Чистити зуби двічі на день – вранці і ввечері.
  2. Після пробудження випивати склянку води, а краще – з медом і лимоном.
  3. Лягати спати не пізніше 22.00, ідеальний час для відходу до сну – 20:30-21:30.
  4. Щоденно грати у комп’ютерні ігри, що розвивають логіку і поліпшують пам’ять. Такі тренування для мозку дуже корисні і вони зупиняють процес його природного старіння.
  5. Більше читати. Вам не потрібно платити за це гроші чи в чомусь ще себе обмежувати. Просто беріть будь-яку цікаву книгу і читайте її, потім вибирайте іншу і так протягом усього свого життя. Люди, які багато читають, вони не просто розумніші за інших, але й молодші, оскільки їхні мозкові центри знаходяться у постійному тонусі.
  6. Не соліть занадто їжу, і взагалі додавайте сіль тільки тоді, коли страва вже готова.
  7. Їжте повільно, ретельно пережовуючи кожен шматочок.

І ще одна звичка, яка збільшить ваше життя на 10-15 років, щоденні фізичні навантаження. Без різниці, які саме вправи ви будете виконувати: мити підлогу, бігати вранці, прати руками, прасувати штори, відвідувати тренажерний зал, ходити 7 км на день і так далі, головне, щоб ви були фізично активні 365 днів у році, незалежно від погоди і настрою.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber