Симптоми, які передвіщають інсульт

симптоми інсульту
Симптоми, які передвіщають інсульт

«УЮТ» №21-2019

Лікарі розповіли, які симптоми віщують інсульт. Також вони порадили, при виявленні яких ознак у себе або у близьких негайно викликати швидку допомогу. Це допоможе уникнути непоправних наслідків.

Першим вісником інсульту є крива посмішка. Міміка змінюється через те, що на початковій стадії інсульту обличчя перестає реагувати на нервові імпульси головного мозку. Як тільки помітили асиметрію на своєму обличчі або на обличчі товариша – телефонуйте у швидку.

Другим вісником інсульту є невиразна мова. На початковій стадії інсульту людина не може нічого сказати, як ніби перебуває в сильному алкогольному сп’янінні.

Третя ознака захворювання – порушена симетрія тіла. Іншими словами, при інсульті людина не зможе підняти вгору обидві руки відразу або зігнути обидві ноги в колінах.

Четверта ознака – раптовий і сильний головний біль. Різкий біль після фізичної активності також попереджає про те, що над організмом нависла серйозна загроза у вигляді інсульту. Іноді головний біль виникає без видимих причин і не завжди свідчить про хворобу, однак якщо він супроводжується хоч однією перерахованою вище ознакою, негайно потрібно викликати медиків, інакше може бути пізно.

Найважчий випадок порушення свідомості – перехід у кому. Упавши в неї, хворий не реагує ні на які подразники.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *