Скажи, яке морозиво ти любиш, і я скажу, хто ти

Психологи запевняють, що по тому, яке ви любите морозиво і як ви його їсте, можна дізнатися про ваш характер.

Як ви їсте морозиво
яке морозиво ти любиш

Шоколадне. Його полюбляють чуттєві та пристрасні особистості. Кохання для них завжди асоціюється з вихором почуттів.

Ванільне. Ви людина відкрита, щира, не любите недомовок і невизначеності у стосунках. У коханні любите рівноправність.

Полуничне. Ви ніжні та сентиментальні, здатні розплакатися, дивлячись мелодраматичний фільм. Умієте співпереживати і співчувати, готові навіть жертвувати собою заради того, щоб близьким було добре.

Ескімо. Його вибирають не дуже впевнені в собі люди.

Вафельний ріжок. Його обожнюють примхливі люди. При цьому вони цілком позитивні, не люблять сперечатися та здатні отримувати задоволення від простих речей.

Фруктовий лід. Вважається, що ці ласощі для дітей та молоді. Вони не люблять чекати – хочуть відразу відчути смак: яскравий, соковитий, свіжий.

Морозиво у стаканчику. Улюблені ласощі для прагматичних людей. Стаканчик не забруднює руки, практично не має ризику поплямити одяг, а отже, можна залишатися стриманим, не боячись оголити справжні почуття.

Як ви їсте морозиво?
Як ви їсте морозиво?

Кусаєте зубами. На перший погляд, ви людина агресивна і жорстка. Насправді ж за показною рішучістю ховаються невпевненість та недостатнє знання людей.

Злизуєте язиком. Ви людина дуже романтична і ніжна, проте досить вразлива й обережна в почуттях та стосунках.

Кусаєте, напіввідкривши рота. Ви рідко дозволяєте собі розслабитися. Але якщо комусь вдається увійти до вас у довіру, то для нього ви стаєте душевним, чуйним, добрим і відданим другом.

Їсте повільно й обережно. Вас можна вважати людиною, яка виявляє інтерес до світу і його мешканців. Ви не те, щоб нетерплячі, але наполегливі й досить вперті.

Любите їсти морозиво ложечкою. Ви – людина обережна. Можете довіритися іншому, тільки вивчивши його досконально і піддавши усіляким та ретельним перевіркам.

 «Погляд часу» №43-20.08.2020

Читайте також: Як обрати якісне морозиво

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *