Скільки багатих українців отримували субсидію

Багаті українці
В уряді підрахували, скільки власників елітного житла оформили й отримували субсидії на комуналку.

У минулому опалювальному сезоні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримали близько 53 тис. власників будинків, площа яких становить понад 200 м² і квартир площею понад 120 м². Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Він зазначив, що субсидії отримали 24,4 тис. власників елітних будинків і 28,5 тис. сімей – власників елітних квартир. А. Рева підкреслив, що розподіл таких одержувачів соціальної допомоги від держави нерівномірний. Так, за інформацією міністра, у Луганській області субсидії отримали 55 сімей, які володіють будинком площею понад 200 метрів, у Львівській області – 5000 сімей, у Донецькій області – 113 сімей – власників квартир площею понад 120 м².

– Якщо ми говоримо про співвідношення рівня доходів населення і наявності нерухомості, то у нас спостерігається перекіс. У тих регіонах, де у нас найбільша зарплата, елітна нерухомість у меншій мірі потрапляє під субсидію, а там, де доходів немає, у людей на руках великі елітні будинки, у яких усі платники податків оплачують житлово-комунальні послуги, – підсумував міністр.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber