Слава Камінська: «Змінити своє життя можу тільки я сама»

Слава Камінська
Слава Камінська: «Змінити своє життя можу тільки я сама»

«УЮТ» №15-2019

Яскрава, життєрадісна, щаслива – іншими словами і не опишеш Славу Камінську з групи «НеАнгели». А тим часом їй доводилося буквально відроджуватися з попелу…

– Славо, скільки разів ви вирішували починати життя з чистого аркуша?
– Після кожної сварки з чоловіком моє життя – це чистий аркуш (сміється). Після кожної невдачі на роботі – лист автоматично стає чистим. Я творча особистість, люблю драматизувати, підливати масла у свій же вогонь. Як кажуть, «сама придумала, сама образилася» – це про мене.

– Це було пов’язано з роботою чи з особистим життям?
– Найчастіше з особистим життям. Як і будь-яка дівчина, ці моменти я переживаю набагато болючіше, ніж усе інше.

– Чи був у вашому житті період, коли довелося буквально відродитися як фенікс, щоб жити далі?
– Зараз, коли пройшов час, я розумію, що такі моменти траплялися дуже вчасно. Я не можу бути на сто відсотків вдячна за те, що якийсь момент заподіяв мені багато болю і страждань. Але, звичайно, це принесло свої плоди.

– Що вас більше вибиває з колії – особисті драми чи професійні труднощі?
– Особисті драми. Драми – це завжди виключно те, що стосується любовних відносин. Професійні труднощі – це звичайні робочі моменти. Ми всі живі люди, до того ж різні, сварка може виникнути навіть через втрачену сережку за кілька хвилин до виходу на сцену.

– Де берете сили, щоб справлятися з ситуаціями, які руйнують життя?
– З будь-яким негативом я працюю в спортзалі. Мені це дуже допомагає. Раніше я довго розтягувала проблему, додумувати зайве. Зараз я розумію, що на все потрібен час. І в такому стані їду на тренування.
Самобичування – як сніжний ком, тільки накопичується і притягує всі ці руйнування. Жодна проблема не проходить безслідно для здоров’я. Навіть якщо це не проявляється зараз, може раптово проявитися в майбутньому.

– Ви пишете вірші та пісні. Скажіть, ваші переживання виливалися в вашу творчість?
– Поки я пишу все в стіл. Поки моя лірика дуже інтимна. Я не хочу нікому її показувати, щоб ці рядки не втратили свою цінність як для мене, так і для тієї людини, про яку в ній ідеться.

Слава Камінська

– Ви змінили ім’я Ольга в паспорті на сценічне Слава. Хотілося змінити долю?
– Навіть якщо й хотіла змінити долю, це було несвідомо. Адже я прийняла ім’я Слава не в момент отримання нового паспорта з прізвищем чоловіка, а 15 років тому, коли була створена група «НеАнгели». Ні краплі не шкодую і дуже вдячна за таке ім’я. Воно повністю відображає мене, мій характер, моє життя!

– Ви зверталися до ворожок, екстрасенсів, щоб розібратися в собі і змінити життя?
– Не знаю, чи це пристойно взагалі в XXI столітті звертатися до ворожок, коли навколо сотні психологів, тренінгів, книг. Існує маса способів розібратися в собі, ну а змінити своє життя можу тільки я сама.

– Часто бувають сварки з чоловіком Едгаром?
– Я – імпульсивна фаталістка. Кожну сварку переживаю, як останню. З іншого боку, можливо, саме це й допомагає швидкому примиренню. Коли боїшся втратити людину, починаєш дивитися на ситуацію з різних кутів, а не тільки зі своєї дзвіниці.

– У чому, на вашу думку, секрет щасливих довготривалих робочих відносин? І відносин у родині?
– В обох випадках – терпіння і прийняття. І вміння розмовляти. Не треба замовчувати проблему: чим раніше ви почнете говорити, тим швидше її вирішите. Ну й важливо розуміти, що всі люди різні. Не буває 100 % збігів із людиною, треба вміти поступатися, приймати. У мене теж нелегкий характер, і багато хто звикає і мириться.

– З появою дітей ваше сприйняття себе змінилося?
– Дуже. Мені комфортно з такою Славою, як зараз, – турботливою, яка переживає, вразливою. Спочатку було незвично, ніби мене підмінили, але я швидко звикла до нової місії.

– Діти розуміють, що їхня мама зірка?
– Скоріше, ні. Мама ж була зіркою з їх народження, тобто вони звикли до того, що це норма. До того ж Леон ходить в одну групу з Данею, сином Юлі Саніної (THE HARD KISS), а його мама теж зірка. Тобто для Леона всі мами такі. Але коли з’являюся на екрані, діти дуже радіють. Бігають, підспівують, танцюють – це ціле свято.

– Гастролі, концерти, шанувальники … Не ревнують домашні вас до всього цього?
– Звикли. З Едгаром у нас демократія в цьому плані, ми шанобливо ставимося до кар’єрних справ один одного. Чоловік фактично живе на роботі, це приносить йому задоволення, а мені дуже радісно і хвилююче бачити, як він впевнено досягає своїх цілей і як стрімко розвивається. Те ж саме і з його боку.

– Як вважаєте, жінці обов’язково бути коханою, щоб бути щасливою?
– Не обов’язково, але дуже бажано. Навіть якщо вам здається, що ви успішна і самодостатня, коханий чоловік подарує вам інше, особливе, всебічне щастя.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.