Словник краси: від консилера до хайлайтера

Індустрія краси так швидко розвивається, що ми іноді не встигаємо стежити за появою нових слів! Чим коректор відрізняється від консилера і що таке «патчі»?

тональні засоби для лиця

Щоб ці питання більше не виникали, ми склали словник краси з термінів, які зустрічаються найчастіше.

Бронзер

Засіб, призначений для трохи засмаглої чи смаглявої від природи шкіри, щоб підкреслити засмагу, але ніяк не намалювати її на молочно-білому обличчі.

ВВ-крем

ВВ-крем (blemish balm – «бальзам від недоліків) – універсальний засіб. У першу чергу, він маскує недоліки шкіри, але заодно і зволожує, а також захищає від сонця.

СС-крем

Особливий вид тональних засобів, який містить мінімум пігменту. Сама абревіатура CC (colour correction) означає «корекція кольору». Він чудово зволожує шкіру, маскує дрібні недоліки, нерівності, почервоніння.

Гліттер

Простіше кажучи – це блискітки. Надає обличчю блиску, не завжди природного. Використовують для створення вечірніх образів, і зовсім недоречний поза межами вечірки.

Контуринг

Вид макіяжу, коли за допомогою декоративної косметики моделюють риси обличчя. Ніс можна зробити тоншим, вилиці гострішими, підборіддя меншим…

Контуринг – улюблений прийом зірок шоу-бізнесу.

Коректор

Щільний тональний продукт, призначений для маскування недоліків шкіри. Коректори представлені в широкій гамі, а також у незвичайних відтінках, наприклад, зеленому (для маскування почервоніння), жовтому (від синців), бузковому (приховує жовтизну обличчя).

Консилер

Менш щільний засіб, призначений для маскування недоліків, має близький до шкіри колір, може поєднувати в собі функцію хайлайтера, додатково підсвічуючи шкіру.

Патчі

Наклейки, просочені активними компонентами, призначені для проблемних ділянок або шкіри навколо очей. Сучасні патчі створюють із гідрогелю – охолодженої субстанції, яка віддає корисні речовини шкірі.

Хайлайтер

Засіб для створення сяйва й висвітлення окремих ділянок шкіри. На відміну від гліттера, хайлайтер не містить блискіток, а після нанесення має рівну перламутрову поверхню.

Читайте також: Молодильний крем власноруч

 «Задавака» №11-11.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *