Служба порятунку «911» допомагає навіть з уроками

Служба порятунку «911» допомагає навіть з уроками
Служба порятунку «911» допомагає навіть з уроками

В американському місті Лафайєтт (штат Індіана) хлопчик не зміг впоратися зі шкільним домашнім завданням. Не розгубившись, він подзвонив до служби порятунку, набравши 911. Як повідомляє NBS, хлопчик заявив, що у нього видався «дійсно важкий день» і йому задали «тонну уроків». Диспетчер Антонія Банді, на щастя, була колись відмінницею і добре зналася на математиці.

Виявилося, що хлопчик не може вирішити приклад на дроби – скільки буде три четвертих плюс одна четверта. Дівчина допомогла школяреві зобразити цей приклад на папері і підвела його до правильної відповіді – одиниця. А коли той  подякував їй і вибачився, що потурбував, відповіла: «Усе в порядку, допомагати – наша робота».

За словами Антонії, спілкування з дитиною стало хорошою перервою під час напруженого дня. Сержант поліції Лафайєтт Метт Гард розповів, що Банді, яка працює диспетчером із квітня 2016 року, віддана своїй роботі.

«За 13 років своєї кар’єри я ще не чув про такий випадок. Департамент поліції не рекомендує дзвонити до служби порятунку в пошуках допомоги з домашнім завданням, але ми раді, що Банді змогла допомогти хлопчикові», – сказав він.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *