Сольова пов’язка – самий простий компрес

Під час Другої світової хірург Іван Щеглов для лікування поранених застосовував сольові пов’язки, що давали ефективні результати.

Сольова пов’язка

Нині сольова пов’язка також є дієвим засобом для лікування різних недуг. Особливо зручно застосовувати сольовий розчин у повсякденній практиці завдяки його простоті та безумовній ефективності.

Зокрема, у разі проблем із колінами кожен може спробувати лікування 8-10 % розчином кухонної солі. Ви нічим не ризикуєте: як кажуть, як є, то розійдеться, а нема, то обійдеться.

Уся складність полягає лише в точності приготування розчину. Не можна робити його концентрацію меншою за 8 % і більшою за 10 %. У побуті такої насиченості досягають розведенням 3 ст. л. солі (без верху) в 1 л води. Отже, якщо розчинити 1 ст. л. солі в 330 мл води, то вийде 9 % розчин. Воду можна використовувати теплу, гарячу чи холодну, це не суттєво.

Бавовняну тканину, що добре вбирає вологу, потрібно намочити у сольовому розчині, несильно відтиснути й накласти, як пов’язку, на коліно. Зважте, що сольова пов’язка працює доти, доки вона волога.

Зверху пов’язку треба закріпити бинтом або будь-яким іншим матеріалом. Намагайтеся бинтувати нещільно.

Важлива умова: пов’язка має дихати!

Найзручніше робити цю процедуру на ніч, однак у будь-який інший час вона також працюватиме. Частота й тривалість процедур не обмежена, проте, якщо відчуваєте дискомфорт, не мучтеся – зніміть пов’язку.

Прихильники методу впевнені, що для лікування травми коліна достатньо 7-10 процедур.

«Погляд часу» №43-20.08.2020

Читайте також: Від головного болю – сольовий компрес

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *